czwartek, 23 czerwca 2016

Zestaw Frankie w pudełku!

Pamiętacie może zestaw Skulltimate Science Class, którego zdjęcia promocyjne mogliście oglądać już w tym poście? Otóż pojawiło się jego zdjęcie w pudełku. Co prawda, z taką fotografią również mieliśmy do czynienia tutaj, jednak to opakowanie okazało się być jedynie prototypem, a wersję finalną możecie zobaczyć poniżej.

Jakoś nigdy nie kręciły mnie playsety, więc ten zestaw również nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Uważam, że rozplanowanie wszystkiego inaczej (choćby położenie Frankie po lewej, a nie prawej stronie pudełka) wygląda zdecydowanie lepiej. Prototyp wydawał się taki biedny i pusty, a tu nie mam już takiego niedosytu. Ogólnie zestaw nie jest zły, ma dość ciekawe opcje, jednak sama nie miałabym z tego takiej ''frajdy'', ale zapewne młodsi ode mnie już tak ;) Cieszę się też ze zmiany artu. Ten z prototypu był szkaradny. Obecny prezentuje się lepiej i pasuje do playsetu, jednak na tle całego pudełka wygląda tak, jakby wypłowiał. Może to po prostu kwestia oświetlenia lub chcieli uzyskać efekt wybuchu na tyle, że Frankie jest pokryta sadzą...

Podoba wam się ten zestaw? Co o nim sądzicie?


Informacja: W związku z tym, że mało osób głosowało na to, jaki konkurs chce, z dwoma głosami wygrało ''Tell me...'' i prawdopodobnie właśnie on będzie niedługo zrobiony. Aczkolwiek nie będzie mi (i pewnie Yuu też) się chciało bawić w konkursy, jeśli zainteresowanie nim będzie zerowe i dostanę np. dwie prace.

2 komentarze:

  1. Mnie też playsety nigdy nie kręciły :/ Ale ten art jest niesamowity! *-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Zestaw mi się spodobał ale raczej bym tego nie kupił.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)