czwartek, 2 czerwca 2016

Zdjęcia promocyjne - Surf-To-Turf Scooter i Ghoul-La-La Locker

Uprzedzam, że w następnych wpisach będzie dużo zdjęć promocyjnych. Dość sporo się ich uzbierało i wypadałoby o wszystkim napisać, jednak żeby nie zwlekać z jednym, długim opisem, postanowiłyśmy, że wszystko wam porozdzielamy. W tym poście przedstawię wam dwa zestawy - Surf-To-Turf Scooter i Ghoul-La-La Locker. Mogliśmy je już kiedyś oglądać i mniej-więcej kojarzę ich niewyraźne fotografie w pudełkach.

- Surf-To-Turf Scooter with Lagoona Blue

Pomysł sam w sobie nie jest zły, aczkolwiek nie kręcą mnie lalkowe skutery, rowery, hulajnogi i inne takie. Lagoona wygląda ładnie, ale nie wyróżnia się właściwie niczym szczególnym. Parę razy widzieliśmy już ją w kasku i ochraniaczach, więc jej sportowa stylizacja nie robi na mnie wrażenia. Zauważyłam, że Monster High idzie ostatnio w myśl ''dwa w jednym'', bo jak tłumaczyć buty oraz sukienkę nowej postaci z serii Shriek Wrecked i ten zestaw? W każdym razie, jestem neutralna co do tego zestawu, jednak mimo wszystko mogliby się zlitować i dać jej pełną artykulację...

- Ghoul-La-La Locker with Clawdeen Wolf
 
  

Powyżej mamy już szafkę Clawdeen, która w porównaniu do zestawu ''Draculocker'', należącego do jej straszyciółki, wypada strasznie blado. Faktycznie, wygląda to jak szkolna szafka i jest to plus, aczkolwiek szału nie robi, tak samo, jak pierwszy, opisywany przeze mnie zestaw. Clawdeen nie powala urodą po reboot'cie i o ile dobrze wygląda w jasnym makijażu, o tyle w ciemnym prezentuje się już jak przedszkolak, który ukradł mamie lub starszej siostrze kosmetyki. Dużym minusem jest także brak artykulacji. Nie wiem dlaczego tak bardzo lubią unieruchamiać lalki, przecież ruchome ręce, nogi i dłonie były niezaprzeczalną zaletą upiorek!

Podobają wam się te lalki? Co o nich sądzicie?
Który zestaw bardziej przypadł wam do gustu?

4 komentarze:

 1. O co chodzi z tym 2 w 1 u Lagoony? Ta hulajnoga zamienia w deskę surfingową? Ale słabo.
  Jeśli chodzi o Clawdeen to lalka jest nijaka ale szafka bardzo mi się podoba. Szkoda, że niemożna kupić jej osobno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Włosy Clawdeen są super *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedna Lagoona i Clawdeen ze sztywnymi rękami! Lagoona jest bez wyrazu twarzy. Te akcesoria są tak niestarannie wykonane, nawet nie próbują tego ukryć. U Clawdzi podobnie. Szafka przypomina mi szafkę barbie, (aż za) luksusową. Chociaż można znaleźć również plusy np. Zrobili plakat o fazach księżyca i Clawdeen ma ładne włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masakra myślałam, że Clawdeen chociaż buty zrobią lepsze, a tu co jakieś "kalosze"?!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)