sobota, 25 czerwca 2016

Clawdeen How Do You Boo? - art na pudełku

Temat ''How Do You Boo?'' jest ciągle poruszany na blogu, więc pewnie bez trudu kojarzycie niskobudżetowe lalki z tej serii. Dzisiaj zajmiemy się Clawdeen Wolf, której ktoś zrobił zdjęcia, na których dobrze widać jej art, jaki umieszczono na tyle pudełka. Przy okazji mamy też jej opis. Wszystko możecie zobaczyć poniżej:
Swojego zdania nie zmieniłam - z artami coraz bardziej się starają, bo właściwie większość rysunkowych upiorek przypadła mi do gustu. Z lalkami natomiast jest o wiele gorzej - wilkołaczka wygląda po prostu źle i zaprzecza samej sobie. Bodajże sama pisała w pamiętniku, że nie lubi swojego owłosienia, a tu nagle ma sporo futra na rękach i nogach (co swoją drogą wygląda okropnie i nigdy się chyba z tym nie pogodzę), także ładu i składu tu nie ma, a tym bardziej sensu. O ile lalka wygląda jak jej przedszkolna wersja, art bardzo mi się podoba. Wielkim plusem są jej oczy - dolne rzęsy nie są szare, yay!

Podoba wam się art Clawdeen na tyle pudełka? 
Co sądzicie o niskobudżetowych lalkach z How Do You Boo?

11 komentarzy:

 1. Szkoda, że lalka jest taka okropna! Mogliby się postarać... no ale cóż, mimo to, że to niskobudżetowa lala, powinna (moim zdaniem) być ładniejsza...Natomiast jej art jest śliczny *_* Na tych nowych artach włosy wyglądają bardziej realnie niż kiedyś. Gdyby zachowali te lalki co kiedyś a robili te arty naprawdę wyglądałoby to czarująco!
  Pozdrawiam, Ari

  OdpowiedzUsuń
 2. ... jakby nie było widać z tyłu pudełka - jej upiorna wada uległa zmianie. Nie ma tam słowa o goleniu a jedynie o ciągłym zmienianiu stylu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka Clawdeen to nie Clawdeen ;-; Oni im już wszystko pozmieniali. Lagoona, która nie umie tańczyć, Clawdeen, która się nie goli i ma tylko młodszych braci - nawet nie chcę wiedzieć, co jeszcze zepsują.

   Usuń
  2. Pewnie draculora będzie układać zemstę na putina ;-;

   Usuń
  3. Albo Lala będzie żarła mięso...

   Usuń
  4. cleo nie będzie się uważać za piękno świata. Czuję, że twórcy MH przeszli pranie mózgu

   - zeldina

   Usuń
 3. Kiedy "Killer Style" zmienił się na "Personal Style", a "Freaky Flaw" na "Monster Quirk"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bodajże z chwilą wypuszczenia serii How Do You Boo... ;_; Dlatego jej tak bardzo nie lubię, bo WtMH i HDYB przeinacza całe Monster High ;-;

   Usuń
 4. Dno dna z milem mułu. Nawet patykiem, przez szmatę nie dotknę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow!!! Jej Art jest przepiękny!!! *-* Lalka jest przesłodzona i taka... bez charakteru...

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozpacz. Art śliczny, ale taki pozbawiony stylu Clawdeen...wygląda tak dziecinnie,a nie tak jak kiedyś z pazurem!


  -zeldina

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)