sobota, 30 kwietnia 2016

Zdjęcia promocyjne: zestawy Mega Bloks

Gdy w lalkowym świecie Monster High nie dzieje się najlepiej, klocki natomiast mają się świetnie. Mega Bloks wypuszcza coraz to nowsze zestawy. W tym poście chciałabym pokazać wam trzy nowe twory od tego producenta i ich zdjęcia promocyjne. Zaczynajmy:

- Physical Deaducation

Wielki plus za fryzurę Frankie. Nie widziałam jej klockowej wersji w kitce aż do teraz - znak, że chce im się kombinować i upiorki jakoś się od siebie różnią. Jestem zadowolona i chociaż zestawik jest mały, wygląda całkiem nieźle. Jest nawet szafeczka i coś w rodzaju trzepaka (wybaczcie, nie wiem, jak inaczej to ująć :P), na którym Frankie może wykonywać akrobacje. Najbardziej zaintrygowała mnie ta pajęczyna. Na zdjęciach upiorka się na niej odbija. Jestem ciekawa, czy faktycznie jest taka elastyczna i będzie służyła jako trampolina.

Teen Scream Salon

Po lalkowych ekscesach z fryzjerstwem nie bardzo chce mi się opisywać klockowego zestawu o tej samej tematyce, ale no cóż - Frankie przynajmniej wygląda jak ona i nie ma tych doczepianych pasemek. Zestaw bardzo skromny i myślę, że aż za skromny. Poza przekręcanym lustrem nie ma tam nic ciekawego.

-School Fang Out

Powyżej najlepszy zestaw z całego wpisu! Klockowa szkoła bardzo mi się podoba. Postarali się przy niej. Pojawiła się nawet główka dyrektorki Straszyceum, czego się w ogóle nie spodziewałam. Cieszę się też z obecności Elissabat. Nie wiem tylko, do czego jest ta różowa różdżka (?), która na pudełku mówi ''try me!'' (''wypróbuj mnie!''). W każdym razie, całość prezentuje się świetnie.

Podobają wam się te zestawy? Co o nich sądzicie? Który z nich najbardziej przypadł wam do gustu?

Informacja: Od dzisiaj do poniedziałku nie ma mnie na blogu. Majówka, wyjazdy i te sprawy. 
Zostawiam was pod opieką YuuChan ^_^ 

11 komentarzy:

 1. Ostatni zestaw jest najlepszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Jak Aleksa wróci do bloga nie pozna. YuuChan od czego zaczniesz? Tło czy nagłówek? Albo nie! Nazwa! Od teraz blog będzie nazywać się "YuuChan i Monster High!".

   Usuń
  2. Od dzisiaj blog jest moją własnością a wszyscy odwiedzający to poddani w mym królestwie. Od dzisiaj będę was tyranizować udając, że będę wspaniałym władcą, który robi wszystko dla waszego dobra. Wszyscy będą mnie kochać i oddawać swoje bogactwa. Jeszcze dzisiaj blog stanie się mym różowym pałacem, który przepełniony będzie lukrem i słodyczą. Hue hue hue.( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A tak na serio. Jestem tylko redaktorką. Do mojego zadania należy pisanie postów. Trutututu.

   Usuń
  3. Haha! Wiem, że pewnie Aleksa się wkurzy ale mam pytanie. Masz własnego bloga?

   Usuń
  4. Nie mam. Nie odczuwam potrzeby pisania o sobie/ swoich przemyśleniach. Wystarczy mi pisanie tutaj.

   Usuń
  5. Tylko do sesji zdjęciowych. Myślę, że komentarze pod tym postem to nie miejsce na takie pytania.

   Usuń
  6. Wiem ale bloga swojego nie masz to gdzie jest miejsce na takie pytania?

   Usuń
  7. A więc wasza swawola długo nie potrwała. Monarcha powrócił do pałacu XD Yuu mocno rozstawiała po kątach? (Ah, to przypomnienie o zakładce ''Pytania i Odpowiedzi'' *^*) A tak na poważnie, to widzę, że raczej nic się nie wydarzyło, jestem zadowolona, że syfu nie zastałam. Chociaż przyznam, że dopiero wszystko, łącznie ze mną, ogarniam.

   Usuń
  8. Haha! Dobre! A ty już wróciłaś? Dzięki za przypomnienie! Zapominam o tych zakładkach, ale to tak jak każdy...przynajmniej większość ludi zapomina.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)