wtorek, 26 kwietnia 2016

Zdjęcia promocyjne: Cheerleading Dolls (Budget Line)

Mam dla was kolejne zdjęcia promocyjne. Ostatnio pojawiło się ich dosyć sporo. Tym razem są to fotografie lalek, które mogliście już kiedyś widzieć na blogu - z tą różnicą, że były wtedy zapudełkowane. Oto przed wami niskobudżetowe cheerleaderki:

Moim zdaniem te lalki to kompletna klapa i dowód na to, że Monster High obniżyło swój poziom i ambicje do tego stopnia, że aż zaryło nimi o podłogę. Są to niskobudżetowe upiorki - fakt, jednak zrobiono je tak fatalnie, że to już wstyd. Nawet, jak na taką serię. Nowe twarze, brak artykulacji, topy odlane razem z ciałem i do kompletu okropne, poszarpane spódniczki. Niech oni wreszcie się opamiętają, bo to aż przykro patrzeć na takie twory.

Podobają wam się te lalki? Co o nich sądzicie?

14 komentarzy:

 1. Już było kilka podobnych serii, to po prostu "odgrzany kotlet" niskobudżetowy. Mattel opada coraz niżej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Make up Frankie nie jest taki zły jednak spódniczki wyglądają jakby były z pa pa pa pa pa pa pa pa pieru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się wydaje, czy ten twór rzeczywiście nie ma artykulacji w nogach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację nie ma artykulacji w nogach.

   Usuń
 4. Dla mnie są ładne ale i tak już nie kupuje lalek od dawna bo jestem za stara ale nowe lalki mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aleksa, za bardzo marudzisz. Widzisz same pozytywy, a spójrz chociaż na buzie Draci. Jak na niskobudżetówkę i nową twarz wygląda ślicznie. Jeśli będzie kosztować ok. 20 zł może ją kupie i podmienię ciałko. Akcesoria zawsze się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *miało być "Widzisz same negatywy..." Mój błąd

   Usuń
  2. A ja w pełni rozumiem Aleksę. Lalki bez jakiejkolwiek artykulacji, "ubranie" zabrane od lalek z chińskiego marketu. To najgorsze co wydał Mattel w całej monsterkowej historii. Zaryli tak nisko podłogi, że mogą ją już wycierać.

   Usuń
  3. I nie wiem czy dobrze widzę, albo mam przewidzenia, ale buty są odlane razem z nogami.

   Usuń
  4. Faktycznie! Wszystko odlane. Ale twarz Draca ma ładną, powiedziałbym nawet że najładniejszą ze wszystkich nowych lalek Draci.

   Usuń
 6. Hah, to są lalki najniższego sortu, i zresztą to widać... O ile ostatnia budżetówka z zabraną artykulacją tylko w dłoniach jeszcze ujdzie, to brak artykulacji w nogach, odlany top, a do tego jeszcze odlane buty to jakaś masakra ;_;

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem czemu EAH i MH zaczęło robić te niskobudżetowe serie podobne do tych w Barbie, w sumie to w Barbie kiedyś też nie było odlewanych topów tylko normalne ubranka ;-; No nic. Od głowy w dół jest beznadziejnie, ale jestem fanem tej twarzy Draci! <3 A Frankie jak dla mnie jest za bardzo wypacykowana różem itd. na twarzy :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaciekawiłam się monster high, ponieważ lalki były originalne i szczegółowe. A teraz tylko są słodkie do szpiku kości lalki z rynku

  OdpowiedzUsuń
 9. Fuj! wyglądają jak wyjęte ze śmieci! nienawidzę nowego MH i uważam że są paskudne

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)