niedziela, 10 kwietnia 2016

Więcej zdjęć promocyjnych: Voltageous Hair

Zestaw fryzjerski Frankie mogliśmy oglądać w tym i tym poście. Voltageous Hair widzieliśmy już w opakowaniu, a także na wystawie, jednak wciąż brakowało jednego - zdjęcia promocyjnego, które pojawiło się właśnie teraz. Możecie je zobaczyć poniżej:

Do zestawu jestem sceptycznie nastawiona, bo pachnie mi lalkami Barbie. Frankie nie robi dobrego wrażenia - ma za jasny makijaż, nie posiada pełnej artykulacji, a ubranie to prosta sukienka. Nie wiem, do czego służą rzeczy po lewej stronie, ale nie sądzę, aby zmieniły one moje zdanie na temat tego zestawu.

Podoba wam się ten zestaw? Co sądzicie o lalce Frankie, którą dołączono do Voltageous Hair?


11 komentarzy:

 1. Nowa ubieranka SS-Scarah Screams I Love Fashion

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się strasznie podoba makijaż Frankie z tej serii. Twarzowo jej w jasnych ustach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko tą nową Frankie akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kicz nad kiczem. Sukienka nijaka, włosy nijakie artykulacja ch*jowa. Tak jak Sleeping Beuty napisała wyżej makijaż jest bardzo ładny i pasuje do Frani. Co ty masz do Barbie? Monster High się cofa w rozwoju, a Barbie zaczęła sie rozwijać. Nowe ciałka serii Made to Move, grubsze i wyższe lalki oraz zwykła Barbie nie jest już taka chuda. Jest bardziej naturalna. Więc wiesz, MH jest na wylocie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie interesuję się Barbie, jednak takie zestawy były typowe dla niej. Przynajmniej kiedyś. I wyrażaj się, bo to kolejny raz, gdzie zwracam ci uwagę...

   Usuń
  2. Mógłbyś darować sobie przekleństwa, które są jak najbardziej zdebne. Przynajmniej pisząc na blogu zadbaj o to. Nie każdy na ochotę czytać takie rzeczy.

   Usuń
  3. Ja wiem, ale to bardziej trafia do ludzi! Ok jeśli nie chcesz tu prze*leństw to już nie napiszę.
   Choć w sumie masz racje ten zestaw przypomina mi kilka zestawów z Barbie. Oj Aleksa! Polecam ci się zainteresować Barbie, zwłaszcza "Made to Move". Są genialne! Artykulacja jak u Gooliope Jellington tyle, że ludzki wygląd i proporcjonalne ciało. Sam posiadam Tereskę z tej serii. Przy niej EAH wyglądają blado. MH jeszcze ledwo się trzymają dzięki paru prełką np.Isi czy dwupakowi Nefery i Amanidy.

   Usuń
  4. Mogę cię zapewnić, że do ludzi bardziej trafia kultura i dobra umiejętność dobierania słów, nie przekleństwa.

   Usuń
 5. Kiedy napiszecie o tej ubierance?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aleksa już zaczęła o tym pisać. Na pewno doda, jak tylko znajdzie chwilę wolnego czasu.

   Usuń
  2. Ostatnio mam pełno testów. Już dodałam. Przez mapki na geografię w ogóle zapomniałam, że zaczęłam to pisać XD

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)