sobota, 16 kwietnia 2016

Zwiastun "Witamy w Monster High"

Monster High wita w swych skromnych progach!
Tak, dobrze myślicie. Na oficjalnym kanale MH na YouTube został w końcu opublikowany polski zwiastun "Welcome to Monster High", lub jak kto woli, "Witamy w Monster High".

Witamy w Monster High! Witamy w najbardziej genialnej, niezwykłej i zakręconej szkole, jaką można sobie wyobrazić! Tu każdy jest mile widziany i poczuje się jak u siebie! Dołącz do Draculaury i jej najlepszych straszyciółek. Razem przemierzajcie świat, ratujcie ukryte potworki, przeżywajcie fantastyczne przygody i zdobywajcie nowych przyjaciół! Witamy w Monster High – tu możesz być sobą!

Opis filmu przypomina bardziej grę dla małych dzieci aniżeli zwiastun nowego filmu. "Razem przemierzajcie świat, ratujcie ukryte potworki"? Nie jestem pewna co twórcy dokładnie chcieli nam przez to powiedzieć, ale coraz bardziej obawiam się nadchodzącej animacji.
W zwiastunie Lala brzmi co najmniej dziwnie. Wypowiadane przez nią słowa przesiąknięte są sztucznością. Oby przy samym filmie polska ekipa Monster High bardziej się postarała, aby wypowiadane kwestie brzmiały naturalnie. 
Chyba już dążyłam przetrawić nowy wygląd Draculaury i nie reaguję na nie tak jak z samego początku, mimo to kanciasty, świński nosek córki Draculi nadal mnie odstrasza. Frankie już do końca życia będzie kanciastą katastrofą. Straszycem oficjalnie zaczęło straszyć Polskę swoimi księżniczkami kolorkami

Podoba wam się zwiastun? Czekacie na premierę nowego filmu?


7 komentarzy:

 1. Widzę, że ktoś tu siedzi do późna w nocy :D

  Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie zmienię zdania co do "nowego MH". Już zawsze pozostanie bajeczką dla dzieci robioną pod publikę, aby nikt się nie czepiał "straszności"

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu! Czemu!! Czemu!!! Życie nie ma sensu, idę się pociąć mydłem w płynie. Ale może twórcy powrócą do starszej wersji. Bo skoro dużo starszych fanów nie będzie kupować tych lalek, a matki-dewotki i tak nie zmienią zdania o MH to sprzedaż i tak Mattel nie zarobi więcej, tylko mniej. Ewentualnie skończą MH.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się bardzo podoba, chociaż ten Dubbing rzeczywiście brzmi sztucznie o.O Ale tak, bardzo czekam na premierę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak się przestraszyli hejtów, że aż wyłączyli możliwość dodawania komentarzy... Cóż, ja już się o zwiastunie wypowiedziałam, więc się nie będę powtarzać - tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogę sie doczekać

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Wszystkie nasze konta i ich nazwy są wypisane w zakładce ''Ekipa Bloga''.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)