sobota, 2 kwietnia 2016

Sprawa z pająkiem Draculaury

Zajawka dotycząca Welcome to Monster High była wielokrotnie przedstawiana na blogu. Bodajże w dwóch językach. Tak się składa, że teraz udostępniono ją na kanale Monster High, na You Tube, dzięki czemu możemy obejrzeć ją w lepszej jakości. Całe video możecie zobaczyć poniżej:

W związku z tym, że film udostępniono z oficjalnego konta, Monster High miało okazję bezpośrednio zetknąć się z opinią fanów (z mojego rozeznania, komentarze w większości są negatywne). Poza wypowiedziami zwolenników, jak i przeciwników nowego wyglądu straszyciółek, znalazło się także sporo pytań. Na instagramie rozwiano jedno z pytań. ''Co z Hrabią Bat Wspaniałym?!'':

Dla tych, którzy nie znają angielskiego, powiem w skrócie, że nietoperz nadal jest zwierzakiem wampirzycy, aczkolwiek pojawi się dopiero później, a pająk to jej pierwszy pupil. Cóż, wszystko wynikło z tego, że w Monster High została zachwiana czasoprzestrzeń. Welcome to Monster High można więc uznać za alternatywny prequel historii straszyciółek. Zdradzono nam także imię pająka - Webby.

Podoba wam się imię pierwszego pupila Draculaury? Co sądzicie o sytuacji z nietoperzem wampirzycy?

13 komentarzy:

 1. Tak mi szkoda tego pająka, biedak ma za właścicielkę różową landrynę, która zbuntowała się przeciwko swemu ojcu, niejakiemu Draculi, który o pewnym poszedł w ślad za córkę. Zostali daleko za sobą mroczność. Żal mi też nietoperza, który w przyszłości będzie pupilkiem przesłodzonego różowego cukierka w wersji damskiej. Oczywiście inni idą w ślad tego różowego czegoś i jej ojca. Współczuje wszystkim zwierzakom takich właścicieli. Słuchaj, Webby, i ty, Hrabio Wspaniały i inne pupile, mam dla was radę:uciekajcie! Uciekajcie od tych cukierków, bo będzie niedobrze! Uciekajcie, jak najszybciej się da. Uciekajcie gdziekolwiek! Szybko, zanim będzie za późno!
  ~Sonia12~

  OdpowiedzUsuń
 2. Sranie w banie! Co to ma być? Ok. Draculaura mogła mieć pająka na początku i co wywaliła go dla nietoperza? Z resztą Monster High zaczęło się poniekąd od narodzin Frankie, od jej pierwszego dnia w szkolę itp. Jak Frania przyszła do straszyceum to Dracualura miała nietoperza! Więc teoretycznie w tym filmie nie powinno być Frankie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film ma tyle nieścisłości, że masakra. #Mindblown Niby to wszystko stało się przed ''naszym'' Monster High, ale tak naprawdę nie, bo niby gdzie jest teraz Ari i Moanika? To wszystko sensu nie ma :/

   Usuń
  2. All, a chłopacy też będą mieć zmienione twarze?

   Usuń
  3. Z tego co widzę, to Gill ma normalną, więc raczej nie.

   Usuń
  4. Moanika chyba jest starsza siostra Ghoulii więc mogła skończyć straszyceum przed fabuła naszego MH. Wychodzi na to, że Nefera i Clawdia powinny też chodzić do straszyceum, a Cleo powinna chodzić z Clawdem. Ponad to Lagoona powinna być w tym filmie nowa w szkole bo w końcu pochodzi z Australii. Za dużo kombinowania. Mogli by zrobić jakiś film w końcu zimowy gdzie główną postacią byłaby Abbey bo ostatnio czuje, że o niej zapomnieli, albo coś normalnego. Według mnie za dużo wydziwiają. Wiesz co jest najdziwniejsze że ja się wiąż łudzę że zobaczę film z Melody Carver i że MH będzie takie jak na początku. Ach marzenia...

   Usuń
  5. Jeśli przenoszą się w tył, to ja czekam na powrót C.A. Cupid ^^

   ~Agnieszka której nie chce się logować~

   Usuń
  6. Ej, zaraz, skoro zaczynają od początku, to znaczy, że postaci takich jak np. Bonita nie będzie.

   Usuń
  7. Tylko że wtedy Frankie również być nie powinno, ale jednak jest... Chyba już sami nie ogarniają co robią...

   Usuń
 3. Jestem ciekawa czy ktoś w ogóle zauważył, że na końcu klipu pojawiła się stara piosenka MH...

  OdpowiedzUsuń
 4. Draculaura rzeczywiście wydaje mi się tu trochę młodsza. Najbardziej zdziwił mnie moment, gdy Lala "zaprosiła" nas do Straszyceum - złowrogi dżingiel i wycie wilków na tle pogodnego, jasnego nieba to dziwne połączenie. Zastanawia mnie, czy film ten będzie czymś w stylu przeniesienia w czasie do kilku lat przedtem, bądź opowiadaną przez kogoś (np. Draci) retrospekcją w celu pokazania nowym uczniom MH.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomijając całą fabułę, pomysł na film itp., a skupiając się na animacji, muszę rzec, że jestem BARDZO zadowolona.
  Cienie i światła w końcu nie są słabym, metalicznym rozmyciem białego gradientu, mocne kolory wreszcie nie dają po oczach, a włosy nie mają sprawiać słabego wrażenia pojedynczych (takie jest przynajmniej moje zdanie co do dawnej animacji). Teraz dane elementy są rzeczywiście spójne z otoczeniem, podczas gdy wcześniej wydawały się być jego odrębną częścią. Twarze też wydają się dużo lepsze, no i bardziej trójwymiarowe. Kolory są przyjemne dla oka. Wszystko jest dużo mniej kiczowate oraz wychodzi na plus, serio, tyle przynajmniej mogę powiedzieć z tego zwiastunu i kilku zdjęć z filmu. Styl artystyczny rzeczywiście bardzo się różni, ale moim zdaniem to dobrze.
  Ogółem, animacja jest bardzo płynna, szczegółowa i przyjemna dla oczu. Nie wiem, czy robiły ją te same osoby, co wcześniej; jeśli tak, to muszę pogratulować progressu, a jeśli nie, to mam nadzieję, że teraźniejsi artyści częściej będą się udzielać w animacji.

  Wow, ale się rozpisałam :|
  W każdym razie, pamiętajcie, że jest to tylko moja opinia i oczywiście możecie mieć inną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro to tylko prequel to może nowej animacji też użyją jednorazowo? Tsa, pomarzyć można... :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)