czwartek, 14 kwietnia 2016

Monster High Diaries: Cleo de Nile and the Creeperific Mummy Makeover

Nadchodzi piąta część ''Pamiętników Monster High''! Tym razem historia zakręci się wokół sióstr Nefery i Cleo, skupiając się przy tym bardziej na tej młodszej z nich - autorce pamiętnika. W internecie krąży już zdjęcie okładki, którą możecie zobaczyć poniżej. To tego, dołączam także przetłumaczoną przeze mnie notatkę Cleo, z której można dowiedzieć się, o czym będzie ta książka:
 
(kliknij, aby powiększyć)

Okładka bardzo mi się podoba. Postarali się przy niej. Jest śliczna, ale i tajemnicza. Cleo i Nefera dobrze na niej wyglądają, aczkolwiek na obrazku jest trzecia postać - prawdopodobnie mama sióstr. Jednak nie wygląda mi ona ma mumię, a bardziej na archeologa... Ojca tych upiorek mieliśmy okazję poznać w filmie ''Ghouls Rule'' oraz ''Boo York, Boo York!'', więc jestem ciekawa, jaka okaże się ich matka. Gdyby autorka dobrze to rozegrała, mogłoby być naprawdę ciekawie.

Podoba wam się okładka nowej części ''Pamiętników Monster High''? Co sądzicie o fabule książki?

7 komentarzy:

 1. Te pamiętniki są tłumaczone w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie nie widziałam nigdzie żadnej części pamiętników po PL, więc pewnie albo są w fazie tłumaczenia dopiero i sobie na nie poczekamy, albo w ogóle ich nie przetłumaczą.

   Usuń
 2. Wygląda ciekawie, głównie dlatego, że mama De Nile wygląda jak żywy człowiek...

  OdpowiedzUsuń
 3. A tamten archeolog w tle to nie jest ta dziewczyna z
  Ghouls Role?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało możliwe. Lilith wygląda zupełnie inaczej. I chciała być łowcą jak jej wuj, nie archeologiem.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)