piątek, 8 kwietnia 2016

Więcej zdjęć promocyjnych: Ari, Draculaura, Frankie

Zdjęcia promocyjne Ari, Draculaury i Frankie z Welcome to Monster High: How do You Boo? mogliście już oglądać w tym poście, jednak pojawiło się ich trochę więcej. Pokazują one lalki w innych pozycjach oraz zwracają uwagę na ich detale. Zacznijmy może od nowej postaci, Ari:
 
 
Na zdjęciach promocyjnych wyszła o wiele lepiej, niż w rzeczywistości. Mimo wszystko, upiorka przesadziła z różem i nie podoba mi się jej pospolita kolorystyka (jeszcze gdyby to nie był duch, ale nie - w praktyce mamy dwie Spectry...). Nawet nie leżą mi te czerwone dodatki - jakby wpychane na siłę, żeby jakoś to uratować (nie, nie, to wcale nie Spectra, ma inne oczy i czerwone dodatki!). Tak czy inaczej, nie pasują.
W porządku, zostawmy już Ari i zajmijmy się Draculaurą:
  
 
Pochwalam to, że opamiętali się przy tej lalce i nie zrobili jej takich loków, jaki ma Draculaura na arcie. Wampirzyca mi się nie podoba - może między innymi przez to, że niezbyt przepadam za połączeniem ostrego, neonowego różu i niebieskiego. Jeszcze w stonowanych kolorach, jak u Rochelle to wygląda ładnie, natomiast tutaj już niekoniecznie. Co do twarzy - może zniosłabym te nowe oczy, gdyby zmienili ten okropny uśmiech...
Ostatnie zdjęcia promocyjne należą do Frankie:
  
 
W sumie, jej mundurek jest całkiem w porządku, ale pierwowzór w serii Basic wygląda nieporównywalnie lepiej. Lubię połączenie czerni i niebieskiego, a żółty też tu pasuje. Mimo wszystko, tak zasłodzili i załagodzili tą postać, że i tak nie mogę powiedzieć, że jest ładna - jest znośna.

Podobają wam się te lalki? Która najbardziej przypadła wam do gustu?

2 komentarze:

  1. Nie ważne w jakim świetle i pod jakim kontem, Ari nadal ma kartofla na twarzy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja uważam że zamiast wydawać już którąś tam serie Franki i Lali powinny skupić się na innych postaciach...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)