czwartek, 7 kwietnia 2016

Monsterific Name Builder

Drogie upiory, drogie upiory, już pierwszego dnia czerwca ukaże się najnowszy zestaw Megabloks! Jeśli myślałeś, że szkoła i kilka mniejszych zestawów to wszystko, myliłeś się. Oto jeden z najwspanialszych zestawów Monster High, który już niedługo podbije rynek.


A teraz powracając do rzeczywistości. Megabloks postanowiło wydać nowy zestaw, tym razem będzie on opierał się na stworzeniu naszego imienia z klocków. Jak możecie zobaczyć sami, zestaw trafi między innymi do Polski. W naszej tabliczce mieści się maksymalnie 8 liter, o czym informuje nas opakowanie.
Oprócz klocków, do zestawu zostają dołączone rożne dodatki, takie jak pajęczyna, czaszka, szkieletowa ręka, torebka i parę innych. 
Aby zestaw nie był pusty i kupcy mięli z niego większe korzyści, po otwarciu pudełka przywita nas Frankie w prawie swoim podstawowym stroju, który już znamy. Jedyną nową rzeczą w jej wyglądzie jest krawat. Niestety upiorka nie posiada swoich siateczkowych rękawków,  a spódnica jest jednolitego koloru. Niby to Frankie, a jednak jej jeszcze sporo brakuje. 

Podoba wam się zestaw? Planujecie jego zakup?

10 komentarzy:

 1. Te Megabloks niby ni ciekawego, ale mają jedną zaletę. Figurki są bardzo malutkie i mogą być lalkami dla naszych lalek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lalki dla naszych lalek xD

   Usuń
  2. Wiesz jak to fajnie wygląda! Masz np.Frankie, kupujesz jej ten zestaw megabloks i to fajnie wygląda! Zobacz se
   http://smg.photobucket.com/user/rwlogan/media/MH%20Megabloks%20to%20doll%20comparison_zpswf6e9xmw.png.html

   https://40.media.tumblr.com/8633caa28b3abf097a1bc6455222d636/tumblr_nttqfpYyJX1snwmypo1_500.jpg

   Usuń
 2. (Klaszcze) brawo megabloks to dzieło podbije rynek i serca mlodych ludzi. No ale tak serio, zestaw nie porywa. Za mało kreatejszyn dla mnie ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dyskryminacja dla osób, które mają długie imiona - ja nawet swojego nie ułożę (chociaż Ola od biedy by się dało, to samo z Katarzyną i Małgorzatą - Kasia i Małgosia, ale niektórzy zdrobnień nie lubią), żadna Kunegunda nie ułoży, żadna Bronisława, Przemysława, Agnieszka, Marcelina, Michalina i można tak wymieniać. By chociaż 10 literek dali :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bronka, Przemcia, Aga(albo Agusia), Misia!!! Ale Marcelina ma już problem. Zresztą kto to kupi?

   Usuń
  2. A nie! Przepraszam jest Marcelka. A do osób które nie lubią zdrobnień NIECH POLUBIĄ!!!

   Usuń
  3. To ktoś kupi dwa zestawy skoro ma dłuższe imię. No problem.

   Usuń
  4. Po co sobie utrudniać życie narzuconym ograniczeniami?

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)