niedziela, 3 kwietnia 2016

My Ghostly Series of Dolls 2 - wyniki


Przyszedł czas na zaprezentowanie wam wyników drugiej edycji blogowego konkursu ''My Ghostly Series of Dolls''. Ilość prac była wystarczająca, więc tym samym jestem wam to winna. Pewnie jesteście ciekawi, kto zdobył jakie miejsce, więc nie przedłużajmy. Po konsultacji, stwierdziłyśmy z YuuChan, że pierwsze miejsce należy się pracy poniżej. Autorką jest Natixx! Seria została nazwana Bunt at R.I.P., a w jej skład wchodzi Amanita, Aleksa, Seraphine oraz Starshine:
 
Obie byłyśmy zgodne co do tego, aby przyznać ci pierwsze miejsce. Praca jest estetyczna i kolorowa. Ubrania postaci są bardzo ciekawe i przykuwają wzrok ;) Dodam, że przeznaczenie polega na buncie o równouprawnienie potworów i ludzi, a sama seria jest uliczna. Moim zdaniem wszystko pasuje. Swój dyplom znajdziesz na końcu posta, a także na twój adres e-mail została wysłana kopia w większym rozmiarze.

Przy drugim i trzecim miejscu miałyśmy pewne wątpliwości i co trochę zamieniałyśmy je miejscami, bo każda z nich ma inne zalety. Musiałyśmy zasięgnąć dodatkowego głosu, który rozstrzygnąłby, komu należy się jakie miejsce. W końcu doszłyśmy do wniosku, że drugie miejsce należy się pracy poniżej. Autor to Derek Blackwild. Seria nazywa się Mutated: Epidemic i w jej skład wchodzi Aleksa, Spectra oraz Cycy Borg:
Tematyka serii to mutacje. Postaci w serii mają różne odchylanie mutacyjne lub po prostu urodziły się z jakimiś wadami. Chociaż praca nie jest tak kolorowa, jak poprzednia, ma parę zalet. Postacie są dobrze wycieniowane oraz sam pomysł na serię był bardzo ciekawy. 

Trzecie miejsce należy do Purrsephone & Meowlody. Jej pracę możecie zobaczyć poniżej. W serii Radioactive Monster możemy znaleźć Seraphine, Meowlody, Purrsephone oraz Rochelle:
Tematem jest radioaktywność. Stroje dla upiorek są bardzo interesujące i pasują do serii. Podoba mi się kolorystyka strojów, bo bardzo ładnie dobrałaś kolory do każdej postaci. Tobie, a także zdobywcy 2 miejsca również wysłałam dyplomy w lepszej jakości ;)

Miejsca zostały rozdane, aczkolwiek mam również małe wyróżnienie dla pracy poniżej, której autorką jest Ale Kelly. Seria została nazwana Skull Ball i jak sama nazwa mówi, jest przeznaczona na bale i inne imprezy:
Jak widzicie, w jej skład wchodzi Aleksa, Skelita oraz Twyla. Postacie mają na sobie bardzo ładne stroje, które do nich pasują. Przyznam się, że chętnie wolałabym zobaczyć właśnie taką serię, niż te ''balowe'' wersje straszyciółek z Welcome to Monster High. 

Dyplomy znajdziecie poniżej, jak i na swoich mailach. Gratuluję wszystkim i dziękuję za udział w konkursie ^_^:
 
  

11 komentarzy:

 1. Jeju! Mam pierwsze miejsce!Dzięki! :**
  -Niezalogowana Natixx
  PS. Będzie jeszcze jakiś konkurs w najbliższym czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej no, ale ja tego nie pisałam :( Nie podszywaj się pode mnie.
   Ponad to nie wiem czy w następnym konkursie wezmę udział

   Usuń
 2. 3 miejsce?! aach, ale mam zaciesz! dziękuję ^.^ fajnie było wystartować, czekam na kolejne konkursy, no i gratuluję osobom z 1, 2 miejsca i wyróżnienia :) szczególnie zachwyciła mnie praca Natixx i ten styl rysowania * o *

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz PRAWDZIWA ja, a nie anonim na górze. Dziękuję za pierwsze miejsce (choć drukarka ucięła trochę góry i zepsuła cieniowanie, ale cóż, trzeba żyć), a prace z 2 i 3 miejsca serio są genialne c;

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za wyróżnienie! :*
  Szkoda, że skan tak rozjaśnił, bo teraz gorzej wygląda. Gratuluję 1,2 i 3 miejscom...!

  OdpowiedzUsuń
 5. Eh, szkoda, że nie ma mojej pracy. Ale mówi się trudno, żyje się dalej.
  -PiesKot515-

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję i bardzo gratuluję reszcie. :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Komentarze Julii Czarnej i Matthew'a zostały usunięte - jak chcecie sobie pogadać, proszę to robić na priv. Dwie osoby, które tu piszą was upomniały, a wy nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam Was bardzo. Dziękuję, że to usunęłaś.

   Usuń
  2. Masz racje Alekso...Julia następnym razem się opamięta. xD
   Czy tylko mnie to bawi?

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)