wtorek, 10 maja 2016

Zdjęcia promocyjne - Moanica D'Kay

Między innymi w tym poście, mogliście oglądać zdjęcia 2-pack'u Welcome to Monster High, zawierającego nową postać oraz Draculaurę. Okazuje się, że to wampirka miała być w tym zestawie unikalna, ponieważ samą Moanicę można będzie kupić bez problemu osobno:
 
 
Pochwalam pomysł rozdzielenia ich. Draculaura była ''najsłabszym ogniwem'' tego zestawu, więc cieszę się, że nie będzie takiego przymusu kupienia ich razem, ''bo nowej postaci inaczej dostać nie można''. Ogólnie Moanica przypadła mi do gustu, wygląda chyba nawet lepiej, niż na poprzednich zdjęciach. Podobają mi się jej mózgowe dodatki oraz ciekawy strój. Do tego, w porównaniu do innych tworów Mattela po reboot'cie, jej twarz jest cudowna. Ten zadziorny uśmieszek bardzo do niej pasuje. Cóż, chciałabym zobaczyć ją w akcji, bo wydaje mi się ciekawa, ale nie wiem, czy będę w stanie znieść nową animację i obejrzeć nadchodzący film do końca.

Podoba wam się ta lalka? Co sądzicie o tym, że Moanica ma być sprzedawana osobno?

11 komentarzy:

 1. Moanico, przybywaj do Polski, chcę cię mieć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moanica jest śliczna! Już czuję, że ją polubię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cyba Moanica będzie ostatnią lalką MH jaką kupie xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Moanica... Pierwsze myśli? Cudowna, śliczna, chcę ją mieć. W sumie nie chcę, tylko muszę ją mieć!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie zastanawia czy ona będzie mówić normalnie, czy tak jak Ghoulia po zombiemu. Ogólnie lalka bardzo ładna choć ja nie przepadam za lalkami które patrzą w bok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też ciekawi czy ona będzie mówić po zombiemu czy normalnie, ale raczej po zombiemu... Zgadzam się z tym że wygląda świetnie. Nawet (prawie) nie wygląda jak zombie. Chce mieć tą lalkę chociaż jest zombie, a za nimi nie przepadam! W skrócie jest po prostu śliczna!

   Usuń
  2. Może będzie gadać po zombiemu, nikt nie będzie się po niej niczego spodziewał, taka cichociemna...I BAM! Namiesza!

   Usuń
  3. A ja mam nadzieję, że będzie mówić normalnie.
   1. Chcę, aby odegrała w filmie większą rolę,
   2. Może to moje złudzenie, ale wydaje się bardziej "żywa" niż chociażby lalka Ghouli, przez co nie widzę jej jako typowy powolniak, który potrafi mówić jedynie jak zombie.

   Usuń
 6. No faktycznie zgadzam się z punktem pierwszym jak i z drugim.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)