czwartek, 19 maja 2016

Frankie Stein and her Voltages Bike!

Brakowało Wam sportowych upiorek? Już za niedługo będzie można kupić Frankie wraz z jej rowerem. Zdjęcia promocyjne możecie zobaczyć poniżej.


Muszę przyznać, że nieco zawiodłam się na tym zestawie. Mattel zaczyna się z nami bawić dodając i odejmując artykulację. Frankie nie może zginać rąk jedynie w nadgarstku, o dziwo. Powinni się zdecydować i dać lalce pełną artykulację w rękach, albo całkowicie odebrać tą funkcję. 
Upiorka ma bardzo ładny kombinezonik, jednak wydaje się on biedny i pozostawia po sobie duży niedosyt. Lalka aż prosi się o kilka drobnych dodatków, które urozmaiciły by kreację. Pasek, ochraniacze, cokolwiek. 
Kolejną wadą lalki jest jej twarz. Tym razem nie mam na myśli nowej twarzy a wykonanie całości. Malowanie oczu to istna tragedia. Można zauważyć wiele niedociągnięć. Szwy lalki zostały odlane razem z ciałem i w żaden sposób ich nie wyróżniono.
Jak na Pannę Stein przystało, rower przeładowany jest motywem piorunów. Dodatkowo do siedzenia został przymocowany stojak, aby lalka mogła się na nim trzymać. Dzięki dobrze przemyślanym pedałom lalka jest stabilniejsza. Odnoszę wrażenie, że to rower odgrywa najważniejszą rolę i twórcy głównie na nim się skupili.


Co myślicie o nowej lalce Frankie? Przypadła wam do gustu?

6 komentarzy:

 1. Mattel jest cudowny. W końcu rowerek dla monsterek! Przyda się także kombinezon bo mi brakuje spodenek. Lalek zawsze można dać ubogim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,,... W końcu rowerek dla monsterek!" Jakiś ty rymiarz ;3
   Ari

   Usuń
 2. Ta Frankie to porostu tragedia! rower dało by się znieść gdyby był sprzedany osobno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rower naj *_* Frankie taka sobie dla mnie 3,5/5. Mi się wydaje że chyba nową ubierankę dodano na starsue, ale nie wiem jaką nie sprawdzałam ;p.
  Ari

  OdpowiedzUsuń
 4. No lalka .. cóż do powiedzienia to nie wina mattel a opiekuńczych rodziców chcieli to mają TYLKO że teraz niech nażrą się tym czymś :( przez nich zmienia się monsterki za niedługo to barbie będzie a nie

  OdpowiedzUsuń
 5. LT jest chwilowo? Zrobiłyście superowy nowy wygląd , z aleksą i Yuu , a LT ? Nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)