niedziela, 22 maja 2016

Kolejna zapowiedź The Lost Movie

Pojawiła się kolejna zapowiedź filmu The Lost Movie! Tym razem znów odsłonięto kawałek historii i pokazano nam Draculaurę, która znalazła jakąś tajemniczą książkę. To nie jest jednak jedyna, dziwna rzecz. Z lustra przygląda się wszystkiemu tajemnicza postać:
Znając odrobinę fabułę Ever After High, z lustra wygląda matka Raven Queen. Sądzę, że to ona będzie odpowiedzialna za to, że straszyciółki spotkają księżniczki. Cóż, to by w zasadzie miało sens, bo na strychu straszyceum były różne rzeczy związane z tą drugą szkołą. Lustro było kiedyś pokazane w 13 Życzeniach. Film wydaje się być ciekawy, ale mam nadzieję, że więcej zapowiedzi nie będzie - chciałabym mieć jakiś element zaskoczenia. Do tego mam wielkie nadzieje na świetne stroje dla lalek :3 

Podoba wam się zapowiedź nowego filmu? Co o nim sądzicie? 

4 komentarze:

 1. Zła Królowa znaczy kłopoty, czyli może być ciekawie. Zapowiada się fajnie. Oby nie zmarnowali tego potencjału, bo matka Raven to jedna z lepszych postaci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja obawiam się, że film nigdy nie wyjdzie, a oni pokazują nam tylko projekt... No bo jaka wytwórnia pokazuje całą fabułę filmu w odcinkach zrobionych ze szkiców koncepcyjnych... Mam nadzieję, że tak nie będzie i rzeczywiście zakończą na tym odcinku, chociaż to już wygląda jak seria odcinków wychodząca w każdy piątek ;-;

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu tego nie będą grać aktorzy ani postacie animowane jak oni całą fabułę pokazują szkicami! To jest denerwujące... chociaż może im chodziło o to, że będą to odcinki ze szkicami w każdy piątek?
  Ari

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)