sobota, 7 maja 2016

Fashion 2-Pack

Pamiętacie jeszcze Fachion Pack'i z tego posta? W tedy mogliśmy zobaczyć zdjęcie monitora, na którym były pokazane owe stroju. W końcu możemy zobaczyć zdjęcia promocyjne dwóch zestawów, czyli czterech kreacji.


2-Pack powyżej przedstawia zestaw dla Cleo oraz... Spectry! Właśnie taką informację można ujrzeć na stronie Amazon. Osobiście bardziej przypomina mi zestaw nowej postaci- Ari. 
Mam wrażenie, że w stosunku do poprzednich Fashion Pack'ów te wypadają nieco gorzej, jednak w przeciwieństwie do następnego zestawu, można znaleźć w nich drobne dodatki w postaci naszyjnika czy ciekawej torebki. Same stroje natomiast szału nie robią. Ale kto wie, ubranko zaprezentowane na lalce prezentuje się inaczej niż rzucone luzem. 
Dodatkowo torebka panny de Nile otwiera się , co można zobaczyć w przybliżeniu. Nie wiadomo czy torebka Spectry (Ari?) posiada ten sam dodatek.
Niestety Mattel idzie na łatwiznę i rzuca nam "odgrzewane kotlety". Buty Cleo pochodzą z zestawu Maul Session, natomiast torebka, jeśli dobrze pamiętam - z Picture Day, tak samo jak naszyjnik panny Vondergeist. Cleo pożyczyła również naszyjnik od swojej starszej siostry, Nefery, z serii basic.Drugim Fashion Pack'iem jest zestaw dla Lali oraz Lagoony. Podobnie jak poprzedniczki, szału nie robią, ale jest szansa, że na samych lalkach będą prezentowały się ciekawie. 
Kreacja wampirzycy wypada nieco lepiej. Buty zostały skopiowane z serii Gloom Beach, torebkę można było ujrzeć w 2-pack'u Day at the Maul. Większość z was pomyśli, że chociaż opaska została zaprojektowana specjalnie dla tego zestawu. Tu jednak was zmartwię. Twórcy postanowili skopiować ją z serii Picture Day i tyle pozostało z nowych i ciekawych dodatków dla wampirzycy. 
Zestaw dla Lagoony wydaje się najbiedniejszy. Oprócz torebki zapożyczonej z serii Monster Exchange oraz butów z Dawn of the Dance nie znajdziemy tam więcej dodatków. Przynajmniej są dostępne dwie pary spodni.


Jak podobają wam się nowe Fashion Packi? Bylibyście zainteresowani kupnem zestawów? 8 komentarzy:

 1. Z tego, co widzę, naszyjnik jest od jej starszej siostry z Basic'u. Ah, te siostrzane wymiany XD Do tego Lagoony, nie Lali XD W sumie, przyzwyczaiłam się, ze FP to ''odgrzewańce''. Najbardziej podoba mi się sukienka dla Draculaury. Jest urocza :3 W sumie, jak tak teraz patrzę to te FP nie są takie złe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedzialam, że skads znam. Dorwe komputer to poprawie XD

   Usuń
 2. Naszyjnik Cleo to naszyjnik Nefery basic. Na dodatek skopiowali materiały do sukienek : Cleo : I love fashion ; Spectra : Dot dead goregeus ; Lagoona : Picture day. Jedyna nowa rzecz to materiał na sukienkę Draculaury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fashion pack bardzo fajne. W końcu coś przyzwoitego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet fajne te zestawy ale torebka ari to przemalowana tprebka Abbey z upioryża na torbie widoczne są śnieżynki oraz niewiem jak to się nazywa logo abbey

  OdpowiedzUsuń
 5. No faktycznie widać... I tak wygląda nieźle. Mi tam się prawie wszystko podoba... Tylko spodnie wyglądają dziwnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Te zestawy są straszne! ciuchy przypominają piżamy. A sukienka lali wygląda jak dla małej dziewczynki. A co do ubrań Lagoony to jest nieźle ale mogła być jakaś spódnica.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)