poniedziałek, 23 maja 2016

Instagram: więcej fotografii

Od kilku dni na oficjalnym instagramie Monster High  można ujrzeć zdjęcia Dany (Dayny?) oraz dwie fotografie z bajkowymi przyjaciółkami z Ever After High. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.


Dayna była już opisywana kilkakrotnie. Mimo swojej kiczowatości i wielu wad nadal mam do niej słabość i bardzo mi się podoba. Jedynie irytuje mnie pseudo ogon, który tworzy druga spódnica. Niby wystający materiał został przemyślany i pasuje do falbanki przy górnej części sukienki, a jednak ani trochę mi się nie podoba. 

Ukazały się także zdjęcia nawiązujące do obu serii Mattela: Ever After High oraz Monster High.

Na fotografiach możemy zobaczyć Clawdeen Wolf oraz Cerise Hood, córkę Czerwonego Kapturka i Złego Wilka. Połączenie to bardzo mi się podoba ze względu na wilczy pierwiastek obu dziewcząt, który jest mniej lub bardziej widoczny w ich wyglądzie czy charakterze. 
Crossover jest zapewne nawiązaniem do animacji The Lost Movie, której urywki storyboardu mogliśmy obejrzeć.


Podobają wam się fotografie? Co myślicie o połączeniu świata bajki i potworów? Chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć ukazujących uczniów obu szkół?

2 komentarze:

  1. O Danie mam kiepskie zdanie.
    Jeśli chodzi o zdjęcie z Clawdeen i Cerise to bardzo fajnie im wyszło. Ciekawe czy ono coś oznacza cy jest robione specjalnie? Dziwi mnie, że Clawdeen ma starą twarz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pomysłowe zdjęcie z Clawdzią i Cerise, myślę, że dziewczyny by się dogadały. Dayana mi się nie podoba i raczej zdania nie zmienię.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)