piątek, 6 maja 2016

The Lost Movie Trailer!

Na oficjalnym kanale Monster High pojawiła się pewna zapowiedź. Tytuł, który można tłumaczyć jako ''Zagubiony film'' od razu zasugerował mi, że Monster High zamierzało kiedyś wypuścić jakieś DVD, ale w końcu odeszli od tego pomysłu. Prawda okazała się jednak inna, gdyż w ''The Lost Movie'' będą kręcić Hauntlywoodzki film o straszyciółkach z udziałem... postaci z Ever After High!:
Moim zdaniem, film może być całkiem niezły, chociaż nie jestem zwolenniczką łączenia obu szkół. Niejednokrotnie jednak elementy ze szkoły dla księżniczek, a w jakimś odcinku EAH Maddie mówiła coś o szkole dla potworów. Do tego, jeśli przyjrzycie się - w najnowszym filmie Monster High, ''Great Scarrier Reef'', na arenie widnieje plakat konkurencyjnej szkoły. To już jest na porządku dziennym.
Chciałabym zobaczyć jakieś interakcje z C.A. Cupid - w końcu chodziła do obu szkół. Do tego, nigdzie w zapowiedzi nie widziałam Frankie - jestem ciekawa, co się z nią stało. W każdym razie, film zapowiada się obiecująco. Oby nie był robiony nową metodą animacji, gdzie panna Stein ma strasznie kanciastą szczenę... Z tego, co mi wiadomo, odcinki i filmy w EAH są rysowane tak samo, więc może wszystko będzie na tej samej zasadzie - oby! ;) Jeśli tak naprawdę się stanie, z chęcią obejrzę ''The Lost Movie''.

Podoba wam się zapowiedź nowego filmu? Co o nim sądzicie?
Podoba wam się łączenie szkoły Ever After High z Monster High?

11 komentarzy:

 1. Ale super!!! I nareszcie się doczekałam :-)
  To fajnie że zdecydowali się na połączenie obu szkół, dla mnie to może być nawet ciekawe i chciałabym aby wszystko było w takiej samej animacji jak filmy MH

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym zobaczyć EAH w stylu MH lub na odwrót. Nie chodzi mi tylko o kreskę, ale o sposób ubierania, np. Monsterki w takich sukienkach lub everki w luźnych, nieco mrocznych. Jeśli jednak byłoby to zwykłe zamienienie (Raven w stroju Frankie itp), to lepiej sobie odpuścić.

  OdpowiedzUsuń
 3. te cienie wyglądają jak kukiełki....ale animatik ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczymy co z tego będzie... Na razie bym się tak nie jarał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zabijaj we mnie resztek nadziei na fajny film ;-;

   Usuń
  2. Trzeba myśleć pesymistycznie! Wmawiać sobie, że będzie do kitu, a na pewno się nie rozczarujesz.

   Usuń
 5. Trochę się tego obawiam, głównie dlatego, że EAH teraz stawia na księżniczkowatość, a MH na nadmierną słodycz i kanciaste szczeny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej! Słodkie księżniczki z kanciastymi szczękami. Matthew lubić xD

   Usuń
 6. Chwilkę czy dobrze zrozumiałem że film będzie z aktorami? :O <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mi się też wydaje że to usłyszałam.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)