wtorek, 3 maja 2016

Straszyciołki w magazynie dla kobiet

Zapewne nikt się tego nie spodziewał, a jednak to się stało. Straszyciółki stały się inspiracją do stworzenia artykułu w jednej z gazet "Wonderland".  Poniżej możemy zobaczyć fotografie monsterek oraz modelek, dla których dziewczęta były inspiracjami. 


Obok znajdziemy opis stylizacji, który był wzorowany na uczennicach Monster High. 
Mimo, że zdjęcia wyszły wspaniale, styliści mogli trochę bardziej postarać się, aby dopasować wygląd modelek do straszyciółek. 
Moją faworytką zdecydowanie została fotografia przedstawiająca Ghoulię. Kreacja została ciekawie dobrana do jej lalkowej wersji i się z nią komponuje. 
W przypadku Lagoony i Cleo widzimy jedynie stroje modelek. Jak strój wzorowany na córce mumii bardzo mi się podoba, strój morskiej potwroki pozostawia wiele do życzenia. Strój, tak jak i lalka, mają eleganckie stroje, mimo to ani trochę do siebie nie pasują. 
Kreacja Abbey wśród innych dziewcząt wypada słabo. Bardziej trafne byłoby ujęcie z "uciętą" głową modelki, abyśmy mogli zobaczyć sam strój. 
Najgorzej prezentują się fotografie inspirowane Frankie i Draculaury. Gdyby nie lalki "pozujące" razem z modelkami, trudno byłoby się domyślić czy aby na pewno właśnie o te monsterki chodzi. Jak wcześniejsze kreacje miały coś wspólnego z lalkowymi odpowiednikami, tak te dwie do niczego mi nie pasują. Nie wspominając już o włosach, które ani trochę nie pasują do lalek.


Podobają wam się fotografie? Która z potwornych kreacji przypadła wam do gustu? 


3 komentarze:

  1. Ta moda mnie powala! Powala na ryj! Przecież one maja nałożone na sb wszystko co się dało. Nie znam się na modzie, ale dla mnie wyglądają jak strachy na wróble.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dość ciekawie przedstawiono tu straszyciółki. Podoba mi się strój Lagoony, ale może dlatego, że mam zamiłowanie do wielkich kokardek. Co prawda, mogli się bardziej postarać, jednak mimo wszystko sesja intrygująca i spodobała mi się ^^

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe czy artykuł miał na celu trafić do fanek które swoją przygodę z monster high zaczynały w wieku 14-15 lat a teraz mają już ok 20 lub już mają albo przekroczyły. Bo w końcu pierwsze lalki wydali w 2009r. Jak się nie mylę. Jednym słowy sesja wspaniała, i utwierdza mnie że nawet jeśli mam te 20 lat nadal mogę lubić to i inspirować się moimi "idolami" z lat młodzieńczych.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)