wtorek, 24 listopada 2015

Zapakowane Ghouls' Getaway cd. + kilka detali dużej Elissabat

Dwa posty temu mieliśmy okazję zobaczyć zapakowaną kotołaczkę s serii Ghoul's Getaway. Od niedawna w internecie można znaleźć zdjęcie nie tylko Meowlody, ale również jej towarzyszek- Spectry i Jinyfire- które razem z nią zagościły na sklepowych półkach.


Opakowaniu dokładniej mogliśmy się przyjrzeć w TYM poście, raz z szybkim wglądem na jedną z bliźniaczek-Meowlody, W związku z tym pozwolę sobie ominąć tą część, aby nie powielać opisu po kilka razy.
Art wszystkich trzech dziewcząt mi się podobają. Rysownicy wykonali bardzo dobrą pracę i przyłożyli się do porterów dziewcząt, które ozdabiają pudełka.
W czasie pakowania bambusowo-kwiatowa ozdoba Spectry zmieniła swoje położenie i osunęła się nieco w dół. Żywię ogromną nadzieję, iż twórcy pomyśleli o tym, że ozdoba ta również ma swoją wagę i nie będzie co jakiś czas osuwała się po ramieniu lalki. Zważając na to, że powinna ona znajdować się na samym końcu ramienia duszki, twórcy powinni pomyśleć o mocowaniu. Oby i to nie zostało przez nich pominięte.
W pannie Long od zdjęć promocyjnych nie zaszło wiele zmian. Na rysunku ozdoba na głowie została nieco inaczej ułożona. Kolejna rzecz, która nieco mniej rzuca się w oczy, to bransoletki smoczycy. Jeszcze na zdjęciach promocyjnych, jak i na aktualnym jej arcie, mają one barwę fioletową. Zapakowana lalka posiada czerwone bransoletki. Przez to czerwień stała się barwą dominującą w stroju a kolczyki przestały pasować do całości, nie mając kolorystycznego "przyjaciela".


Zdjęcia te odnalazłam jeszcze kilka dni przed fotografiami promocyjnymi. Jak na złość forum, na którym je dodano, było zmieniane i do dnia wczorajszego jego zawartość pozostawała niedostępna. 
Zdjęcia przedstawiają Elissabat z serii FTG, a konkretniej kilka jej szczegółów.Wampirza królowa należy do jednych z najlepiej odwzorowanych dużych upiorek. Właśnie za to jej twórcom należą się oklaski, ponieważ do tej pory udało im się to dokonać jedynie z Frankie. Prawie.
Nie licząc oklapniętej grzywki, Elissabat FTG została pozbawiona tylko jednego kolczyka z jej prawego ucha. To co jednak może najbardziej zainteresować potencjalnych posiadaczy to jej ubiór, a dokładniej jego górna część. Natknęłam się na zdjęcia pokazujące, że bolerko wampirki nie tylko nie całkowicie przyszyte do sukienki, ale stanowi osobną część i można bez problemu je zdjąć. Podobają wan się arty i pudełka Ghouls' Getaway? Planujecie kupić którąś z tych lalek? Jesteście zadowoleni z dopracowania kreacji Elissabat?
1 komentarz:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)