czwartek, 5 listopada 2015

Gore-geous Ghoul Beast Freaky Friend na sklepowych półkach

Pamiętacie jeszcze lalkę mierzącą prawie metr z tego posta? Niedawno zawitała ona do sklepów i przyszli nabywcy mogą nacieszyć nimi oczy! Jest duża szansa, że za niedługo lalki trafią na polski rynek. Zaskoczeniem nie jest ich spory rozmiar. Nie raz lalka była porównywana do innych, o wiele mniejszych od siebie, przyjaciółek. Oczywiście po raz kolejny możemy przekonać się o ich wzroście. Everki, znajdujące się poniżej, sięgają jedynie kolan swoim gigantycznym towarzyszkom.
Seria ta bardzo przypadła mi do gustu, zwłaszcza ślicznotka o fioletowej karnacji. Może pod względem kolorystycznych niektórych dodatków Mattel powinien się nieco bardziej postarać, aby całość lepiej ze sobą współgrała. Za to ogromnym plusem są wymienne akcesoria zabawki, która po raz pierwszy nie jest jedynie głową, dzięki czemu jej szczęśliwy posiadacz może zaszaleć z wyglądem i ograniczająca jest jedynie liczba dodatków dołączona do zestawu oraz wyobraźnia. 


Mały zamęt wprowadziła również nazwa serii.  

Początkowo znaliśmy ją jako Voltageous Ghoul Fiend. Niektóre aukcje, skupiające się na tej właśnie serii, również są tak podpisywane. Na pudełku zaś, jak i na innych aukcjach, możemy zobaczyć inną nazwę, która brzmi Gore-Geous Ghoul Beat Freaky Friend. 


Co sądzicie o innej nazwie? Chcielibyście, aby jedna z upiorek z tej serii zagościła w waszej kolekcji? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)