sobota, 14 listopada 2015

Kto to jest? - Monstaury

Pamiętacie może nowe monstaury? Nikt nie wiedział, jak się nazywają. Do chwili, gdy nie wypłynęły ich opisy reklamowe, w których zawarto ich opisy wyglądu, imiona, a także co lubią:
 
Musicie mi wybaczyć, dziś nie mam dla was za wiele czasu i nie przetłumaczę ich. W każdym razie, postać po lewej nazywa się Caprice Whimcanter. Tak jak inny monstaur - Frets, kocha muzykę. Z opisu wynika również, że lubi wystukiwać ''bit'' kopytami. Z kolei prawy upiorko-kucyk nazywa się Olympia Wingfield. Z opisy wynika, że jest wielką fanką sportu (kto by się spodziewał?).

Szczerze mówiąc, denerwują mnie już te postacie, robione ''na jedno kopyto''(ależ tematyczne porównanie). Ludzie mają parę zainteresowań. Jeśli ktoś lubi sport, może darzyć sympatią równie dobrze taniec, rysowanie lub... co tam jeszcze by chciał. Monsterki natomiast jak już coś kochają, to na zabój. I to dosłownie - nie widzą świata poza swoim jednym i jedynym hobby.

Podobają wam się te postacie? Co sądzicie o Caprice i Olympii?

2 komentarze:

  1. Co racja, to racja- właściwie każda postać w MH ma tylko jedno, max.2 zainteresowania. Mi jednak do gustu przypadła Aery. Jest ładna i, o ile się nie mylę, nie jest zrobiona "na jedno kopyto".

    OdpowiedzUsuń
  2. caprice to marka butów takie auto chevy caprice

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)