poniedziałek, 2 listopada 2015

Okładka filmu?

Chcielibyście już obejrzeć ''Great Scarrier Reef''? Cóż, do czasu premiery zostało nam dużo czasu, jednak do sieci wpłynęło zdjęcie potencjalnej okładki! Po mojemu, jest to raczej prototyp. Upiorki zostaną zamienione na ich filmowe wersje, tak jak to zrobiono w przypadku musicalu. Jednak warto wam ją pokazać już w takiej formie, bo na okładce znajdziemy... Clawdeen!:
Clawdeen zmieniono nawet kolor skóry! Przeraziłam się, jak ją zobaczyłam. Eh, a już miałam nadzieję, że więcej ''syrenkopodobnych'' tworów nie ujrzy światła dziennego. Niestety, wygląda na to, że wszystko dopiero się rozkręca. Aż się boję wyobrazić sobie lalkę wilkołaczki (albo może wilkołaczko-syrenki...).

Podoba wam się ta okładka? Co sądzicie o Clawdeen GSR?

4 komentarze:

 1. Nw co Wam tak nie pasuje w tej serii :D Moim zdaniem pomysł ciekawy a wykonanie jeszcze się zobaczy :P Jak zobaczyłem ta okładkę nie wiedziałem że to Clawdeen, a w sumie w pierwszym trailerze było że popłynęła razem z Lagooną, Frankie, Toralei i... Draculaurą! Właśnie, w takim razie wampirzyca też dostanie swoją syrenkową postać? A może nawet lalkę? Jestem strasznie ciekawy tego filmu wg jaka będzie fabuła? Wwwww nie mogę się doczekać! (btw kiedy ma być premiera?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premierę zapowiadają na wiosnę 2016.

   Usuń
  2. Jak dlamnie straszny pomysł i jeszcze gorsze wykonanie ;c

   Usuń
  3. Agatha nie możemy ocenić filmu puki jeszcze nawet nikt go nie widział xP Jak po obejrzeniu będziesz nadal tak uważała to ok. Ale na tą chwilę może się okazać że film będzie super :D

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)