poniedziałek, 2 listopada 2015

Nowe ubieranki + mała informacja,

Pojawiły się nowe ubieranki! Do tego, ukazała się także zapowiedź Isi, także bądźcie w gotowości, jeśli lubicie ubierać upiorki! Wróćmy jednak do tematu. W jednej grze możemy ubrać Kjersti Trollson, natomiast w drugiej - Frets Quartzmane. Wystarczy kliknąć w link, a automatycznie zostaniecie przekierowani do wybranej ubieranki. Poniżej znajdziecie screeny, które dla was zrobiłam:
Bardzo spodobała mi się piosenka, użyta w grze z monstaurką. Nie znałam jej wcześniej. Niestety, w porównaniu do Pyxis, Frets ma odrobinę gorszą garderobę. Niemniej jednak, ubieranka jest całkiem udana. Natomiast Kjersti dano kawałek ''Pretty Girls'', śpiewany przez Britney i Iggy. Cóż, gra z córką Trolli również nie jest najgorsza. Brakuje mi jedynie jakiś czapek i ogólnie czegoś, co można by było włożyć upiorce na głowę.
+
W najbliższym czasie, na blogu pojawi się nowa redaktorka. Jak wiecie, zostałam znów sama na blogu, także potrzebowałam kogoś do pomocy. Mam nadzieję, że ciepło ją przyjmiecie i nie będziecie mieć jakiś pretensji za brak castingu. Zwyczajnie nie chce mi się w to teraz bawić.

Podobają wam się te ubieranki? Co o nich sądzicie? Która bardziej przypadła wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)