czwartek, 5 listopada 2015

Kala i Posea w pudełku + potwierdzenie wydania nowych lalek GSR

Parę postów temu mogliście zobaczyć zapakowane córki Hydry - Peri i Pearl. Teraz pojawiły się zdjęcia innych upiorek z Down Under Ghouls, a mianowicie Kali i Posea'i. Co prawda ich lalki oraz arty dawno już widzieliśmy, jednak nie zaszkodzi wam je pokazać:
 
 
Wielka szkoda, że na tą chwilę nie znalazłam zdjęć tuż po rozpakowaniu lub chociaż tyłu pudełek. No cóż, jeśli chodzi o mnie, lalki Down Under Ghouls podobają mi się o wiele bardziej, niż Glowsome Ghoulfish. Gdyby kazano mi wybierać pomiędzy bohaterkami dzisiejszego wpisu, sądzę, że Posea przypadła mi do gustu znacznie bardziej. Kala onieśmiela mnie trochę tymi wszystkimi mackami... Do tego nie jestem jakoś przekonana do jej koloru skóry, który odrobinę zlewa się z makijażem.
+
Przejdźmy teraz do kolejnej sprawy, a mianowicie potwierdzenia wydania Clawdeen i Draculaury Great Scarrier Reef. Jak dobrze wiecie, do zabawek zazwyczaj dołącza się instrukcję. Zobaczcie, co jest na tej!:
 
Lewa sylwetka ewidentnie nawiązuje do Clawdeen z okładki. Żadna lalka, wydana na tą chwilę nie posiada takich płetw po bokach, a i ogon również się odznacza na tle innych. Co do Draculaury mam pewne wątpliwości. Porównując sobie obrazek z poprzedniego posta, można dość do wniosku, że elementy trochę się różnią. Mimo wszystko mogę śmiało stwierdzić, że szykują się dwie nowe lalki GSR!

Podobają wam się te lalki? Co sądzicie o rysunkach na instrukcji?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)