środa, 4 listopada 2015

Syrenkowa Draculaura?

Jeszcze kilka godzin temu główkowałam, co takiego szykuje nam Mattel, że nie zostały ujawnione wyglądy Lali i jej wilczej przyjaciółki. Kilka minut temu w ręce wpadł mi ten oto obrazek, przedstawiający wampirkę oraz Kalę.

Grafika została odnaleziona na angielskim forum o MH. Według użytkowniczki, która wstawiła posta na owej stronie, art ten jest oficjalny i został opublikowany w ramach reklamy nowego filmu. Banner znalazłam na kilku stronach, jednak za każdym razem posiadał ten sam podpis, więc zostaje nam wierzyć na słowo. Mam co do tego wątpliwości.
Lala na chwilę obecną zdecydowanie jest moją faworytką. Nie przepadam zbytnio za córką Drakuli, ale jej design od razu przykuł moją uwagę i nie dało rady się w nim nie zakochać. Skrzydełka i ozdoba (?) na głowie są lekko przesadne i powodują przepych w stroju, mimo to Daculaura prezentuje się najlepiej.
Jej wygląd wzorowany jest na Wampirzycy Piekielnej. Zdziwieni?
Druga postać to Kala, jednak nieco odmieniona. Postać ma jedynie dwie ręce, inny strój i fryzurę. Mimo długich poszukiwań nie znalazłam żadnego uzasadnienia, dlaczego potworka została aż tak drastycznie zmieniona pod względem wyglądu. Jedno jest pewne, prezentuje się gorzej.


Co sądzicie o Lali w seri GSR? Przypadła wam do gustu?

13 komentarzy:

 1. Co do Draculaury mam mieszane uczucia czy to oficjalny art chociaż może to wina nieciekawej jakości obrazka. Jednak prezentuje się ciekawiej w porównaniu do reszty "syrenek". Kala wygląda tutaj zdecydowanie lepiej niż jej lalka .__. szczególnie jeśli chodzi o kolor stroju.
  A tak z innej beczki: Aleksa - skoro YuuChan Sheep zrobiła sobie podpis to może warto umieścić jej OC na nagłówku zamiast tamtych dwóch "redaktorek"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle, że moja postać od jej będzie się różnić...

   Usuń
  2. Myśle, że i tak lepiej by było żeby nagłówek był aktualny. Poza tym może jak się do niej uśmiechniesz to zrobi Ci Twoją OC w tym stylu ;)

   Usuń
  3. Ja tam problemu nie widzę. Mam szkołę zaoczną, więc mam nieco czasu na rysowanie. Wystarczy, że powiesz czy chcesz aktualny wygląd postaci, czy jakiś inny. ^^

   Usuń
  4. Yuu zostań ja cię proszę!

   Usuń
  5. Na razie nigdzie się nie wybieram xd

   Usuń
 2. Draculaura test piękna a ta druga zbytnio nie przypadła mi do gustu tak jak pierwsza chociaż, myślę że Frankie jest owiele gorsza przynajmniej ja tak uważam Yuu mam nadzieje że na blogu zostaniesz na zawsze fajnie że pomagasz Aleksie Jutro też napisz !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie chciałam się zgłosić na rekrutacji, ale pomyślałam "na pewno będą bardziej doświadczeni ode mnie". Cieszy mnie fakt, że jednak nie chcecie wykopać mnie z bloga. :P

   Usuń
 3. Wątpię. Na instrukcji obsługi syrenek, która pojawiła się razem ze zdjęciami z poprzedniego posta wynikało, że Draculaura będzie miała skrzydełka i syreni ogon zakończony mackami. Pomysł na zrobienie jej w wersji płaszczki jest naprawdę genialny, lecz nie wyobrażam sobie tego w wersji lalkowej. No chyba, że mattel odwali kawał dobrej roboty, zresztą kreatywność wcale nie ogranicza tej firmy, jak się okazało przy syrenkach. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wampirzyca piekielna to głowonóg a nie płaszczka. Poza tym to, że poprzednie syrenki miały skrzydełka i ogony nie znaczy, że wszystkie muszą tak mieć

   Usuń
  2. Mat - taką informację znalazłam na kilku rosyjskich portalach. Użytkowniczki twierdzą, że jest to banner reklamowy wydany przez Mattela, ale co do tego nie mam 100% pewności. Bazowałam na kilku stronach i wpisach, wszędzie twierdzono, że jest to oficjalna wersja.
   Bardzo możliwe, że nie jest to oficjalna grafika a fanart. Takiej możliwości nikt nie wyklucza. Ostatecznie wszystko się ujawni, gdy Mattel zaprezentuje lalkę Lali. ^^

   Usuń
  3. Okey, głowonóg to był naprawdę świetny pomysł.
   Moje stwierdzenie o wyglądzie bazowało na zdjęciu z następnego posta, które jest bardziej wiarygodne, przynajmniej moim zdaniem.

   Yuu, twoje podejrzenia są słuszne, lecz ostatnie zdanie było bardzo, bardzo, bardzo trafne - musimy czekać. :D

   Usuń
  4. Długo patrzyłam na tą grafikę, ale po twoim przejrzałam ją jeszcze lepiej, w bardzo dużym powiększeniu. Przy postaciach można zobaczyć białe pola pozostawione po bardzo słabym renderowaniu :P

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)