poniedziałek, 2 listopada 2015

Zwiastun "Podwodnej Straszyprzygody" + Nowe Odcinki

Witam Potworki!
Jak samo możecie zauważyć, od dzisiaj będę towarzyszyła naszej Aleksie w prowadzeniu bloga. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie jako nowego redaktora, pomimo iż nie jestem szczególnie zaawansowaną blogerką. Jednego możecie być pewni, będę się starać, aby sprostać waszym oczekiwaniom. 

Nie przedłużając. 
Pierwszą nowinką, która jest dla nas dostępna już od kilku dni jest zapowiedź "Great Scarrier Reef" z polskim dubbingiem! Dotychczas zwiastun był dostępny jedynie w wersji angielskiej, w końcu twórcy Monster High postanowili nas zaszczycić polską wersją zapowiedzi. 
Niestety, nie udało mi się zlokalizować filmu na Youtube MH. Możemy go jednak obejrzeć na oficjalnej stronie. 


W szczególności interesuje mnie jeden moment, a mianowicie transformacja dziewcząt z stworzenia morskie. Potworki postanowiły ewakuować będąc daleko od powierzchni, zaś jedynie Lagoona potrafi oddychać pod wodą. Czyżby Mattel chciał nas zaskoczyć?Kolejną rzeczą są odcinki, które nie pojawiły się jeszcze na stronie bloga. Chociaż nie są one najświeższą nowinką.

Cel: Straszycem

Jak już wiemy, w odcinkach przedstawione są nowe uczennice, które trafiają do Straszyceum.

Poznaj nowe szalenie fascynujące upiorki z programu Upiornej Wymiany i zobacz, jak rozpoczynają swą podróż do Straszyceum.

Nowe upiorki Batsy Claro, Kjersti Trollson i Isi Dawndancer odkrywają, że pierwotne przyczyny ich przyjazdu do Straszyceum niekoniecznie są tym, co zatrzyma je tam na dłużej.Lekcja Kreatywności

Odcinek ten został opublikowany trzy dni temu, chociaż w chwili obecnej możemy go zobaczyć jedynie na YouTube.  

Po tym, jak Pan Paskudny każe uczniom opisać, co czują względem swojej szkoły, Frankie mobilizuje klasę do wspólnego odrobienia tego zadania.

W czasie oglądania rzucił mi się w oczy jeden błąd. W odcinku bez problemu można dostrzec obecność Marisol, ale czy aby na pewno o niej nie zapominają? Córka Wielkiej stopy znika na kilka chwil, gdy mamy widok na całą klasę. Na początku zapomniano również o obecności Ghouli, która powinna siedzieć za Batsy. Dodatkowo zniknęła Isi. 
Czekacie na premierę "Podwodnej Straszyprzygody" oraz syrenkowe wersje bohaterek? Co sądzicie o odcinku "Lekcja Kreatywności"  

4 komentarze:

 1. ojej, Yuu XD No więc życzę ci długiej przygody na MMH. Jesteś starsza, tak więc pokładam w tobie większe nadzieje :,D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dzięki XD
   Na chwilę obecna pomagam, póki nie ma ekipy. Może nawet zostanę na dłużej xd

   Usuń
 2. Strasznie wkurza mnie robienie postani na jedno kopyto. Jeśli jakaś postać lubi gry to tylko w nie gra i nie widzi świata poza nimi a jeśli jakaś postać lubi rośliny to tylko o nich cały czas mówi jakby była pusta i nie miała nic innego do powiedzenia... Szkoda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I know that feel. Niestety mattelowi już dawno się skończyły pomysły na postacie więc albo wyciągają jakieś z tła, albo robią im bio na jedno kopyto. Pomijam już fakt, że rzadko która nowa postać ma cokolwiek wspólnego z potworami. Chyba że coś mnie ominęło i jednorożce, roboty, córki mitologicznych bogów, jelenie (serio?) są potworami. Można by tak wymieniać bez końca ;_________;

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)