środa, 4 listopada 2015

Glowsome Ghoulfish już na sklepowych półkach + nowe ubieranki

Dzięki Aleksie, w tym  poście mogliśmy zobaczyć zapakowaną Frankie, która czekała jedynie na swoje towarzyszki. Nie musiało minąć dużo czasu, aby pozostałe straszyciółki doczekały się własnych opakowań oraz wspólnie trafiły na sklepowe półki.


Pudełka nie różnią się od siebie niczym, oprócz artu bohaterek z rybimi ogonami. W pudełku nie można również dopatrzeć się stojaka. Na tyle pudełka Peri i Pearl zamieszczono informację, że lalka stoi samodzielnie na swoim ogonie. Być może ta metoda przejdzie również u Frankie (i wszystkich lalek z serii Down Under Ghouls), ze względu na jej zawijany ogon, co do pozostałych dwóch bohaterek- mam lekkie wątpliwości. 
Po tak długim czasie zdążyłam się już oswoić z syrenimi wersjami dziewcząt. Pomysł, jak i sam film, może być nawet ciekawy, mimo to Mattel nie sprostał zadaniu i samo wykonanie lalek jest już nieco gorsze. Chociaż do tej pory nie potrafię zrozumieć, dlaczego Lagoona staje się istotą podwodną skoro, hmmm, już nią jest?  
Pozostaje jeszcze jedno nurtujące pytanie. Mianowicie, gdzie jest Clawdeen oraz Lala? Na zwiastunie mogłyśmy zobaczyć jak wsiadają razem z dziewczynami do łodzi podwodnej (podwodnego samochodu ?).  


Kolejna jest ubieranka Isi Dawndancer

Oprócz tego, że Isi ma nieco przyciemnione kolory (bo do czegoś przyczepić się muszę :P) gra sama w sobie prezentuje się dobrze. Dużym plusem są ubrania, które są wpasowane w klimat Isi oraz jej kultury. Wśród nich można znaleźć kilka skarbów. 
No i te kopytka <3 Grzechem by było ich nie wyeksponować. 
Muzyka ani trochę mi nie pasuje (Me Quemo! - Kendji Girac). Piosenka nie pasuje do postaci rytmem, klimatami, a tym bardziej tekstem.StarSue zapowiedziało również ubierankę Batsy Claro. Sama zapowiedź prezentuje się całkiem przyzwoicie, Co sądzicie o tajemniczym zniknięciu upiorek? Myślicie, że fioletowa postać na prototypie okładki to nasza wilkołaczka? Jak według was prezentuje się nowa ubieranka? Wyczekujecie gry z Batsy?

11 komentarzy:

 1. Łoo, Yuu, nie spodziewałam się podpisu :D Podoba mi się, że przychodzę do domu, styrana po lekcjach i mogę się w spokoju uczyć, a nie dopominać o posty. Chwalę również styl pisania, ogólnie fajny post :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, pochwała od właścicielki bloga to bardzo wiele xd
   Post byłby wcześniej, ale czekałam jeszcze na ubieranke Isi ^^
   A podpis zrobilam przy okazji, bo mi się nudzilo XD

   Usuń
 2. Rozpakowaną Frankie, Lagoonę i Toralei można już zobaczyć na zdjęciach monstertini na tumblrze (i na moim facebooku;p). Lalki stoją samodzielnie, a płetwy są odczepiane i rzeczywiście świecą w ciemności. Na podstawie zdjęcia instrukcji, która dołączona jest do nowych lalek, można zgadywać, że w tej serii będą jeszcze syrenkowe lalki Clawdeen i Draculaury (no bo przecież nie może być filmu MH bez tych dwóch upiorek...) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się zastanawiałam czy te dwie będą, w końcu pojawiły się w filmie. I dzięki za info, że stoją samodzielnie. Po układzie płetw Tori i Lagoony się tego nie spodziewałam. ^^

   Usuń
  2. Właśnie jestem w trakcie pisania tego, że GSR już są rozpakowane xDDD A Clawdeen widzieliśmy na okładce filmu :D

   Usuń
  3. Niby była to Clawdeen, ale jednak wyglądała jak nie ona. Trudno stwierdzić xD

   Usuń
 3. Przepraszam jakim potworem jest YuuChan ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)