sobota, 4 kwietnia 2015

Zestawy klocków Monster High

O zestawach Monster High w wersji ''klockowej'' dało się parę razy usłyszeć. Jednak zaznaczmy tutaj, że do tej pory były to najwidoczniej prototypy. ''Metodą prób i błędów'' twórcy doszli do ostatecznego wyglądu i zaprezentowali nam zdjęcia promocyjne:

-Draculaura’s Vamptastic Room Building Set
 
 
Praktycznie wiele się nie zmieniło, a przynajmniej nie dostrzegam większych różnic, niż to futro na szyi Draculaury. Moim zdaniem lepiej by wyglądała bez niego, ale cóż. Cały zestaw ma parę drobiazgów dla wampirzycy i prezentuje się należycie.

-Frankie Stein’s Electrifying Room Building Set
 
Muszę przyznać, że pokój Frankie wygląda trochę lepiej niż jej wampirzej koleżanki. Głównie dlatego, że jest w nim mocno wyeksponowane łóżko, które przyciąga uwagę. Tak jak w przypadku Draculaury, tej upiorce również dano trochę akcesoriów. Jeśli chodzi o figurkę - wygląda bardzo ładnie, szczególnie twarz, ale niesamowicie brakuje mi pasków na butach... Wiadomo, że nie jest to wierny pierwowzór jej stroju, ale czuję pewien niedosyt.

-Monster Moviemobile Building Set
Trochę rozbawiło mnie to, że wilkołaczce przypadł samochód. Nie mam pewności, czy umie ona jeździć, bo zostało nam pokazane, że to Draculaura zdawała na razie na prawo jazdy. Tak czy siak, pojazd jest naprawdę ciekawy poza miejscami z przodu, ma także stoliczek i najprawdopodobniej kanapę z tyłu na projekcje filmowe! Zdziwiłam się trochę widząc Clawdeen z torebką Frankie, ale... no cóż.

-Ghoulia’s Potion Lab Playset
 
U Ghoulii natomiast możemy zobaczyć stosy fiolek i laboratorium. Moim zdaniem, najbardziej odpowiednie otoczenie dla niej. Co prawa zestaw jest trochę przymały, no ale co może być jeszcze w takim pomieszczeniu jak to...?

-Cleo’s Gore-geous Vanity Playset
 
Zestaw Cleo zawiera sofę/łóżko oraz toaletkę z różnymi przyborami do makijażu. 
Cały zestaw, tak jak ten Ghoulii, jest trochę przymały w porównaniu do np. wielkiego samochodu Clawdeen, ale w przypadku mumii nie drażni mnie to praktycznie w ogóle. Cleo ma swój wypoczynek oraz wielki wachlarz. Co ciekawe, za lustrem jest skrytka na pamiętnik ;)

-Graveyard Garden Party Building Set
Tutaj natomiast mamy Cleo i Lagoonę! Obie upiorki wyglądają ślicznie, a cały zestaw dotyczy ogrodowej imprezy. Zapewne miało to być nawiązanie do Balu Mrocznego Kwiatu. Do dyspozycji mają napoje, miejsce dla DJ'a, stoliczek, głośniki oraz parkiet do tańczenia.

Podobają wam się te zestawy? Który najbardziej?


3 komentarze:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)