środa, 8 kwietnia 2015

Nowe buty! + zapowiedź nagłówka I

Pojawiły się nowe formy butów! Co prawda, formy dla monsterek zostały wymieszane z tymi dla EAH, ale niektóre da się rozróżnić już na pierwszy rzut oka, więc par oczywistych dla uczniów z innego liceum nie pokażę w tym poście. Jest ich naprawdę sporo!:
 
Po lewej mamy ewidentny dowód na to, że zbliża się nowa lalka Gigi! Jestem bardzo ciekawa, w jakiej serii założy ona tą parę. Buty są już najprawdopodobniej pokolorowane. Podobają mi się te zaostrzone końcówki. Natomiast po prawej mamy coś dla Abbey! Moim zdaniem, para prezentuje się całkiem nieźle, ale niczym się nie wyróżnia na tle innych, które nosi ta upiorka. Wszystkie buty śnieżnej upiorki są zazwyczaj ciężkie, lodowate i futrzane.

  
Z butami po lewej mam nie mały problem z określeniem, kto je założy. Może być to najprawdopodobniej Ghoulia, sądząc choćby po tych butach, które miała na sobie w serii SS, również posiadały takie zacieki. Buty po prawej stronie założy młodsza siostra Clawdeen na upiornym festynie. W Ghoul Fair ma ona niebieską parę, więc zapewne zdążą je jeszcze przemalować.

 
Lewą parę przypisywałabym wielu upiorkom. Głównie przez pajęczyny nasuwa mi się tu Operetta, ale kolorystyka skłania mnie do pomyślenia także o nowej postaci z wymiany - Batsy. Butki po prawej przypisuję Twyli. Są naprawdę śliczne i by do niej pasowały, głównie przez te ciekawe zawijasy :3

+

Jak dobrze wiecie, nasz wygląd już trochę na blogu jest, więc pomyślałam, że już najwyższy czas go zmienić. W weekend spodziewajcie się remontu. Zostanie dodany nowy nagłówek, a także szablon.
Nasza ekipa składa się teraz z 3 osób, więc będzie o jedną upiorkę na górze więcej.
Na razie jest to zapowiedź pierwszej:

Co sądzicie o nowych butach? Wiecie, do kogo mogą należeć poszczególne pary? 
Cieszycie się z nadchodzącego wyglądu?


6 komentarzy:

 1. Jaka to seria będzie w nagłówku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż to za zabawa i niespodzianka, gdybym ją zdradziła? ;)

   Usuń
 2. 2 para nie należy do Abbey tylko do Clawdeen Boo York Boo York

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta zapowiedź to coś od Aleksy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie buty ma już Kity z EAH .

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)