środa, 15 kwietnia 2015

Nowy 5-pack! + nowa Viperine

W internecie zaczęło krążyć bardzo ciekawe zdjęcie. Jest to prawdopodobnie fotografia gazetki z przyszłymi lalkami. Przejdźmy do tego, co jest na obrazku, a mianowicie 5-pack o nazwie Monstruos De Compras i w jego skład wchodzi Clawdeen, Spectra, Billy, Gigi oraz Draculaura:


Przejdźmy może do oceny lalek. Zdjęcie jest na tyle dobre, że możemy zauważyć na nim trochę szczegółów. Zacznijmy od wampirzycy. Moim zdaniem Draculaura nie wygląda dobrze w nadmiarze różowych pasemek, dostrzegam parę czarnych z tyłu, ale przez to jej cera wydaje się jeszcze bledsza. Strój jest całkiem ładny, ale jakoś za dużo mi tu wszędobylskiej słodkości i zdecydowanie przydałby się tu jakiś inny kolor. Druga lalka z prawej to Clawdeen. Nie wiem czemu, ale przez te krótkie włosy wygląda mi na młodszą i bardzo przypomina mi Howleen. Sukienka jest średnia, ale cała lalka nie jest zła. Pośrodku stoi Billy, który dorobił się drugiej lalki! Cóż, upiór ma całkiem niezły strój, ale brakuje mi tu jakiejś torby, bo trochę mi tu pusto... Gigi ma przepiękną sukienkę <3 Fryzura mocno przypomina mi tą z FFT, ale mimo to - cała lalka wygląda naprawdę dobrze i to właśnie ona najbardziej mi się stąd spodobała. Spectra również jest ładna, podoba mi się jej strój. Jest skromnie, ale efektownie.

Popatrzcie także na lewo - to nowa lalka Viperine! Nie za bardzo możemy się wszystkiemu przyjrzeć, więc zostawię sobie ocenę kuzynki Deuce'a na później. Myślę, że będzie ona sprzedawana z kimś lub czymś (np. playset'em). Jest ona bardzo odsunięta na prawo, więc pewnie coś musi być po lewej stronie, która niestety została ucięta.

Podobają wam się te lalki? Która najbardziej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)