piątek, 10 kwietnia 2015

Zapakowane upiorki BY,BY! + zapowiedź nagłówka II

Parę razy mogliśmy oglądać zdjęcia zapakowanych upiorek z tej serii, jednak nie zaszczycono nas zazwyczaj fotografiami całych pudełek, a jedynie lalek oglądanych przez ''szybkę''.
W tym poście pokażę wam nowe postacie w opakowaniach!:
 
Na sam początek mamy tutaj Mouscedes King, córka Króla Szczurów. Pudełka są nadzwyczajnie małe, w stosunku do tych np. z Haunted. Choć, może to sprawiać jedynie mała ilość miejsca pozostawiona lalce, bo największą powierzchnię zajmuje tutaj ten budynek z nazwą filmu. Jeśli chodzi o samą lalkę, od początku mi się nie spodobała i jakoś nie umiem się przekonać do tej postaci, chociaż... ma całkiem ładny art.

Następne zdjęcie przedstawia zapakowaną Lunę Mothews. W prawym, dolnym rogu możemy zobaczyć jej art. Sama lalka mi się nawet podoba, choć wolałabym, aby twórcy się zdecydowali albo na srebro, albo na złoto, bo jej korona połączona z butami daje kiepski efekt.

Jak już mówiłam, bardzo podoba mi się wygląd Elle. Jej art także przypadł mi do gustu.
Mam nadzieję, że jej charakter będzie równie ciekawy, jak sama lalka. Żałuję, że w filmie może nie być Robeccy, bo byłaby z tego naprawdę ciekawa konfrontacja, bo każda robotka wyznaje inne wartości. 

Jest także zdjęcie zapakowanej pary BY,BY:
clawdeena:http://www.amazon.com/Monster-High-Deuce-Gorgon-2-Pack/dp/B00SC4631G/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1428535690&sr=8-6&keywords=monster+high+boo+york Cleo and Deuce boo york 2 pack on amazon!
Ich mogliśmy oglądać wiele razy. Od tego czasu, nie zmieniłam swojego zdania. 
Para prezentuje się w pudełku bardzo dobrze, jak i same lalki wyglądają świetnie.
Mam także tył ich opakowania:

Ten krajobraz mogliśmy widzieć jedynie w filmiku, zapowiadającym film. W zwiastunie, Catty wskakiwała na taksówkę, a całe wideo kończyło się właśnie ukazaniem takich budowli.

+

Przypominam, że nagłówek nadchodzi wielkimi krokami.
O to już druga zapowiedź tego, co niebawem ujrzycie:Podobają wam się te lalki? Co sądzicie o ich opakowaniach i artach?

1 komentarz:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)