sobota, 11 kwietnia 2015

Nowy odcinek MH

Na polskiej stronie MH zagościł nowy odcinek. Nazywa się on ,,dobry zwyczaj - nie pożyczaj'' i przedstawiono w nim relacje pomiędzy Amanitą, a Cleo oraz to, czemu mumia nie przepada za upiorką. Wszystko rozgrywa się u Draculaury, ponieważ Frankie zaprosiła nową uczennicę na piżama-party.
Miłym zaskoczeniem jest tutaj także to, że widzimy w tym odcinku Amanitę Dead Tired! Pewnie w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ujrzeć jej lalkę z tej serii, choć zapewne twórcy pokuszą się o zmianę jej fryzury. 
Przejdźmy może do opisu tego, jak Cleo i nowa upiorka się poznały. Otóż została ona sprezentowana rodzinie De Nile, a gdy rozkwitła, zaprzyjaźniła się z młodszą córką faraona. Problem tkwi w tym, że Amanita pożyczała wszystko i nigdy nie zwracała oraz gdy Cleo jej potrzebowała, nie zjawiła się z pomocą.

Moim zdaniem, sam pomysł na upiorkę był bardzo ciekawy, chociaż mnie trochę irytuje, wydaje się wyróżniać spośród innych uczniów Straszyceum. Jeśli chcecie obejrzeć ten odcinek, kliknijcie w ten link, który automatycznie przekieruje was na polską stronę MH.

Podoba się wam ten odcinek? Co o nim sądzicie?


1 komentarz:

  1. To jest czysta kleptomania, to się leczy! Mamy kolejnego potworka w MH chorego psychicznie. :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)