niedziela, 12 kwietnia 2015

Nowy wygląd!

Tak jest, w końcu doczekaliście się nowego wyglądu bloga! Tematem przewodnim jest cyrk, a postacie z nagłówka są z serii Freak du Chic. Autorem szablonu jest jak zawsze Lorraine Torres, którą poprosiłam o pomoc i z tego miejsca jeszcze raz dziękuję ♥ Nagłówek robiłam ja. Występują na nim 3 postacie + lalka, którą trzyma moja postać. Wykonałam także podpisy i będzie mi bardzo miło, jeśli reszta ekipy będzie ich używać:
Od lewej:
Aleksa De Nile - strój całkowicie mojego autorstwa, wymyśliłam, że będzie ona lalkarką, jak i brzuchomówczynią, dlatego możecie dostrzec u niej m.in. lalkowe zawiasy.
Victoria - strój dla niej wymyśliłam ja, usadowiłam ją w roli treserki. Victoria co prawda wysyłała mi jakieś projekty, ja też trochę nad tym siedziałam i gdy wysłałam jej moją koncepcję, przyjęła ją.
Kasia MH - nasza blogowa władczyni ognia :3 Ubranie powstało z połączenia dwóch rysunków Kasi, bo w każdym z nich podobało mi się co innego. Fryzurę pokręciłam trochę, bo nie widziałam i zrobiłam jej kitki i tak już zostało.

Mam nadzieję, że nowy wygląd się wam spodobał ^^

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zabraniasz mu mówić do rodziców mama i tata? :'( XD Mi WYGLĄG też się podoba.

   Usuń
  2. Cicho tam, towarzystwo ... ._. On nie wie, że jest adoptowany xD Dziękuję ^^ <3

   Usuń
 2. Zaniemówiłam, jak zobaczyłam nagłówek. :o Mistrzostwo jak zwykle! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki cuuuuudny wygląd bloga *o* A kiteczki u Kasi- kawaii ^^ Podobają mi się też lalkowe zawiasy u Ally :3 I te uszka kotka u Victori... co tu dużo mówić: Mistrzostwo świata :'D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mistrzostwo :)
  A czy będzie coś więcej powiedziane o postaci Victorii? Bo jest mega <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mi Victoria pisała, że jest to kotołak, więcej nie wiem. Aha, i kolor włosów zmieniłam ja XD Miała w oryginale chyba brązowe xD

   Usuń
 5. blog wygląda prześlicznie ♥ chciałabym dowiedzieć się więcej o postaci Victorii ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego zrobilyscie wyglad cyrkowy jak na MHN juz taki jest od dawna?!?! Kopiujecie ich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie już od początku był taki zamysł, ale z realizacją poczekałam, by dobrać nową redaktorkę. Jak znajdę na mailu, pokazać mogę nawet datę, kiedy prosiłam Kasię o szkice. Nie masz dat, aby nas oceniać, a nawet Agnesowi powiedziałam, że ''kurna, my też mamy, przecież nagłówka od nowa robić nie będę XD'', także ten ;)

   Usuń
  2. Szkic mojej postaci miałam już od 1 stycznia tego roku. Znalazłam.

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)