piątek, 10 kwietnia 2015

Gigi GS!

Pamiętacie jeszcze Ghoulię z serii Geek Shriek? Razem z nią była także mała zapowiedź, że to nie jest jeszcze koniec serii i niebawem dodadzą do niej jeszcze inne upiorki. Właśnie ukazało się zdjęcie Gigi Grant w tej odsłonie!:
Szczerze mówiąc, lalka kompletnie mi się nie podoba...Sam pomysł oraz wykonanie sukienki był fajny, ale wszystko zniszczyły te złotawe usta. Mam nadzieję, że chociaż buty będą w zbliżonym kolorze, bo jeśli nie, to właściwie całokształt będzie niezwykle kiepsko wyglądać. Aby to miało jakikolwiek sens, dałabym inny kolor krawata, ewentualnie wywaliła te brzydkie okulary... Jeśli chodzi natomiast o art, jest on na tyle ścięty, że na razie powstrzymam się od oceny.

Podoba wam się ta lalka? Co o niej sądzicie? Chcielibyście ją mieć?


4 komentarze:

 1. Na stronie Monster High PL jest nowy odcinek pt. ,,Dobry zwyczaj - nie pożyczaj''. :)

  Rozz

  OdpowiedzUsuń
 2. Mattel oszalał z tym jej wyglądem!
  Włosy to jeszcze OK, tylko w pudełku nie widać za bardzo złotych (żółtych) pasemek Gigi, przez co wygląda trochę dziecinnie, ale to tylko w pudełku. Okulary mają ładny kolorek, tylko może gdy byłyby mniejsze, było lepiej, ale tak to paskudne,że tak powiem. A te złote usta niby w jej stylu, ale jednak nie pasują, przez co są okropne. Krawat nie pasuje tu wogóle. A sukienka... Normalnie super! Jedyna ładna tu rzecz.
  Zmieniłabym ten kolor krwata lub zamiast krawata dodałabym jakiś naszyjnik czy coś w tym stylu. Zmieniłabym też kolor ust np. na niebieski. Pasowałby do sukienki i okularów. Okulary zmieniłabym na mniejsze i bardziej w stylu Gigi.
  To moja opinia.

  OdpowiedzUsuń
 3. mi również lalka nie przypadła do gustu

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy tylko mi się wydaje, że ona ma inną fryzurę na arcie, a inną na lalce?
  -Sylwia555MH-

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)