czwartek, 16 kwietnia 2015

Ciąg dalszy o Viperine, czyli nowy 2-pack!

W poprzednim poście pokazywałam wam nowy 5-pack. Na zdjęciu była także nowa lalka Viperine. Od razu zaznaczałam, że będzie ona najprawdopodobniej z playset'em lub kimś do towarzystwa. To się sprawdziło, zapowiada się nowy 2-pack, gdzie kuzynka Deuce'a wystąpi z Clawdeen w serii makijażowej, która nazywa się Look Monstruoso (po angielsku ma to być podobno nazwa Scare and Make Up):
lucioworlds:

Scare and Make Up 2pack

Cute 2pack ^^
Ogólnie przeraziła mnie Viperine w mięcie. Nie wiem, co oni ostatnio mają z tym kolorem. W każdym razie, nie podoba mi się szminka. Reszta jest znośna, ale jakoś bardziej widzę tą upiorkę w ciepłych barwach. Clawdeen mocno przypomina mi tą z serii SRM, ale może to kwestia koloru włosów. W każdym razie, lalka jest całkiem ładna, jednak obie uczennice Straszyceum nie spodobały mi się na tyle, abym deklarowała chęć ich posiadania.

Co sądzicie o tych lalkach? Podobają wam się?
Która upiorka bardziej trafiła w wasz gust?

4 komentarze:

 1. Aleksa, jak się czyta Prussephone i Melowde? Sorry, ale nawet nie wiem jak się piszę imiona tych kotłaczek..A WYMAWIA W OGÓLE... ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Purrsephone - Persefon, a Meowlody - Miaulodi. Chociaż, to tylko czytanie angielskie. Oba imiona przetłumaczono po polsku na Purrsephone = Mruczyfona i Meowlody = Miaulodia.

   Usuń
 2. Ostatnio lalki Cladeen są coraz gorsze :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że ta seria jest zrobiona trochę "na siłę" :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)