środa, 23 lipca 2014

Deuce i Gill już w pudełku

Pamiętacie jeszcze 2-pack Manster'ów? Został on już zapakowany!
W jego skład wchodził Deuce oraz Gill. Chłopak Cleo i druga połówka Lagoony dostali w związku z tym nowe arty,które możemy ujrzeć na tyle opakowania:
 
Upiory bardzo dajnie tu wyglądają. Bardziej spodobał mi się tu Deuce,chociaż jego wyraz twarzy mówi,że chłopak ma ,,ciężkiego focha''. Czyżby przegrał grę z Gill'em? :P 
Jeśli chodzi o resztę,chłopak Cleo ma naturalną pozę,dobrze zrobione ciuchy i dobrze się prezentuje.
Przejdźmy jednak do drugiego upiora. Szczerze mówiąc,podoba mi się u niego jedynie ślicznie zrobiona,uśmiechnięta twarz. Reszta jakoś do mnie nie przemawia. Spodnie są jakieś takie przymałe, hełm wydaje mi się za duży,a bluzka wygląda jakby również się skurczyła.

Następne zdjęcia pokazują pudełko z przodu :) :
fedarhood:

 Found in Australia 
Source: Adult Fans of Monster High (Facebook group)/ Posted by: Stacy Fulton-Leon 
   
 
Najbardziej rozbawił mnie tu napis ,,Ghouls not included!''. Oj,chyba chłopaki mieli dość wiecznego towarzystwa upiorek. Pozy upiorów są zwyczajne,ale wszystko jest w porządku.
Z przodu widzimy kawałki ich artów. Szczerze mówiąc, wyglądają o wiele lepiej w wersji lalkowej ;)
Gill już nie wygląda na takiego,co ''ukradł strój młodszemu bratu'',a z twarzy Deuce'a zniknęła ta kwaśna mina.

Przejdźmy jednak do tego,co chłopaki trzymają na stoliku:
 
Tego wieczoru,upiory nie będą się nudzić,mają tutaj picie,dwie gry planszowe oraz dwa pionki i czerwoną kostkę. W ręku,każdy z nich trzyma karty. Muszę przyznać,że bardzo fajny pomysł. Dodatki uzupełniają ten 2-pack i czynią go atrakcyjniejszym.

Osobiście bardzo się cieszę,że powstała taka seria, mam nadzieję,że więcej upiorów do niej dołączy.
Do tego,chciałabym,aby w dwu pack'u wylądowali całkiem nieznani chłopcy :)

Podoba wam się ten 2-pack? Co sądzicie o tej serii?


1 komentarz:

  1. Arty mi się podobają, ale nie wiem czemu okulary Deuce'a są czerwone. >.< Przecież okulary to tylko dodatek do reszty, a moim zdaniem najbardziej rzucają się w oczy. Gill'owi, moim zdaniem, nie pasuje fiolet. Chociaż z drugiej strony gdyby był to niebieski, chyba ciuchy za bardzo zlewałyby się z chłopakiem. Chyba jednak mogłabym zostawić fiolet, ale nie z niebieskim. Może z czarnym? Co do lalek to bardzo mi się podobają. :) Podoba mi się też pomysł gier planszowych i w zestawie pionków oraz kostki do gry. Napoje też są dobrym pomysłem. Karty również nie są najgorszym pomysłem, chociaż z początku myślałam, że są to telefony czy iPady w jakiejś innej wersji. xD

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)