poniedziałek, 28 lipca 2014

Comic Con - dodatek specjalny

Dziwny tytuł, nieprawdaż?
Tak więc, aby nie trzymać Was w niepewności, od razu przejdę do rzeczy.

W Internecie zaczęło krążyć pewne zdjęcie. Przedstawia ono zarysowaną sylwetkę jednej z postaci Monster High jednak wyraźnie widać, że to nie jest zwykła lalka.


Figurka? Najpewniej.

Jako, iż przy okazji znalazłam jeszcze jedną fotografię, nie musicie czekać na ujawnienie tajemniczej podobizny Draculaury.


Figurka przypomina trochę wersję Chibi, jednakże duże nogi od razu przywodzą mi na myśl grafiki z filmu MLP: Equestria Girls.
Nie za bardzo przepadam za figurkami MH i z tą jest podobnie. Nie mówię, że Draculaura wygląda źle. Jest słodka i urocza, owszem, ale i tak, mimo wszystko, wolę lalki.

Co sądzicie o "Chibi" Draculaurze?


5 komentarzy:

 1. Lala Chibi jest słodka, ale ciągle mnie dręczy jedno pytanie: ,,Czy to ona była pod czwartą, małą trumną?". Ta myśl od razy nasunęła mi się po zobaczeniu rozmiaru zabawki. A poza tym na drugim zdjęciu obok figurki widać kawałek małej trumny. Tak, myślę, że to właśnie ona się za nią kryła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja , niestety ale jest cudowna

   Usuń
 2. Już jest nowa ubieranka Operetty I Heart Accessories na StarSue.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poltergeist - hałaśliwy duch. Nowy uczeń jest właśnie jego synkiem. Przydało się czytać Harry'ego Pottera. Paintergeist... hmm... pierwsza myśl... Irytek! Poltergeist Irytek! Utrapienie Hogwartu i Filch'a. Jeżeli czytaliście wiecie o co chodzi. Właśnie w książkach Rowling był to duch kochający rozrabiać, dlatego jego syn nie bardzo mi pasował. Powiny być jaskrawe kolory i złośliwy uśmieszek. Chociaż to ,,Paint'' daje do myślenia. Kolejny milutki chłopaczek w Straszyceum. Do tego fanatyk sztuki i delikatności.Jackson wam nie wystarczy. Ja chcę kogoś szalonego i śmiesznego! I takiego, który lubi Spectrę.
  Podsumowując najpewniej jest to jakiś artysta i syn rozchichranego szaleńca. Przeciwieństwo ojca.

  Rozz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie biorę tych informacji tylko z Pottera. Wszystkie hałaśliwe duchy to Poltergeisty. Nie tylko Irytek. Przecież Wikipedia nie kłamie. :P

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)