środa, 23 lipca 2014

Cleolei na Starsue.net

Pojawiła się już ubieranka kolejnej fuzji. Czyli... Cleolei!
Jeśli byście chcieli w nią zagrać - >LINK<.
Szczerze mówiąc,to połączenie upiorek pojawiło się w niewyjaśnionych okolicznościach.
Otóż strona SS,gdzie były np. upiorki ubierane właśnie przez Starsue.net,na Facebook'u nie odpowiada.
Jakby jej w ogóle nie było. Dlatego nie wiem i nie umiem ocenić,czy ubieranka została dodana dopiero dziś,czy była już wcześniej. Do tego,nie można było ustalić daty,kiedy się pojawi,bo nie zdobyła swojej drugiej zapowiedzi,przy której zazwyczaj ustawia się datę. Z tej samej przyczyny,nie dam również obrazka,gdzie SS ubrało Cleolei,bo zwyczajnie go nie ma :o Tak więc, muszą wam wystarczyć tylko moje screeny:
 
Szafa Cleolei jest średnia,praktycznie wszystkie bluzki są podobne do siebie i ciężko stworzyć jakąs fajną stylizację. Pochwalam tło,to w końcu Sfinksa nazywa się ,,wielkim kotem'',a jest on zarówno nawiązaniem do Cleo,jak i do Toralei. Piosenka w tle pasuje do gry,szkoda mi jedynie tych ciuchów w szafie,których jest mało.

Podoba wam się ta ubieranka? Co o niej sądzicie?2 komentarze:

  1. Następna bd Operetta I<3 Accessories :) Zdj. z zapowiedzią jest na profilu SS w G+
    Saw

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze data dodania jest na stronie z grą. Na samym dole gdzie jest opis postaci (czy ktoś to czyta?) jest " Submitted : 2014-07-23" czyli dodana dzisiaj.
    Hiperłącze ze strony z grami do facebooka też zniknęło. Wielka szkoda, bo ja zawsze w ten sposób właziłam na swojego fejsa. Jak widziałam, że nikt do mnie nie pisał to po obejrzeniu tego co jest nowego u SS po prostu wychodziłam. Echhh jak ja nie lubię jak mi coś pozmieniają...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)