niedziela, 27 lipca 2014

Freaky Field Trip

Jak dobrze wiecie, trwa Comic Con. A co to oznacza? Od groma nowych lalek!
Nasz "lalkowy szał" zaczniemy od serii Freaky Field Trip :)Freaky Field Trip - czyli coś w rodzaju "zakręconej wycieczki".
Toralei wygląda dość ładnie. Połączenie kolorystyczne, jakie zostało tu zastosowane, jest bardzo ładne, aczkolwiek uważam, że zielone - bo takie się wydają - buty nie do końca tu pasują. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że obuwie jest półprzezroczyste, i prawdopodobnie tak naprawdę jest niebieskie. W każdym razie, ja tu widzę zieleń. Sukienka jest dość prosta, jednak zachowuje swój wyjątkowy charakter. Nie zmienia to jednak faktu, że równie dobrze pasowałaby do Clawdeen.
Clawdeen na pierwszy rzut oka wygląda ładnie. Jej fryzura układa się bardzo dobrze (ciekawe, jaka będzie po wyciągnięciu lalki z pudełka). Strój jest skromny, co w przypadku wilkołaczki jest, według mnie, niedopuszczalne! Buty wydają się być z zupełnie innego świata, nie pasują do sukienki.
Gigi wygląda tutaj na jakieś dziecko - wszystko przez fryzurę. Nie zmienia to jednak faktu, że jej sukienka i dodatki współgrają ze sobą bardzo dobrze i z przyjemnością zakupiłabym tą lalkę do mojej kolekcji.

Która lalka najbardziej przypadła Wam do gustu?


Uwaga! Reszta postów zostanie napisana po godzinie 11:00 - niestety, ale muszę iść do Kościoła akurat na 10:00 :/

10 komentarzy:

 1. Torka wyszła najlepiej ^^

  CO?! LORR IDZIE DO KOŚCIOŁA? ! ŚWIAT SIĘ WALI XDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam tylko siedzę w ławce i wstaję, kiedy trzeba. Zmusili mnie chamy ;-;

   Usuń
 2. Torcia i Gigi są ładne, ale nie na tyle bym je chciała ( tym bardziej że już je mam XD ). Za to na Clawdeen aż mi szkoda patrzeć... I nie wiem co jest dziwnego w pójściu do kościoła. Ja byłam dzisiaj o 8:00 rano i to w Austrii -__- . Nie zrozumiałam słowa, ale ok...

  Sweet Draculaura

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo Lorraine po pierwsze nie wierzy a po drugie jest satanistka wiec dla niej to dziwne

   Usuń
  2. Nie to, że nie wierzę, tylko z dystansem podchodzę do tego, co ludzie nazywają wiarą. Wszyscy chcą na siłę pokazać, że Kościół jest taki "czysty i cnotliwy". Przecież to logiczne, że ukrywa - bądź próbuje zataić - przed nami mnóstwo faktów takich, jak rzekome powiązanie Salomona z demonami.
   I nie, nie jestem satanistką. Skąd ten wniosek?

   Usuń
  3. aa to wszystko zmienia ,a pomyslalam ze jestes satanistka bo zawsze dla postaci takie dziwne mroczne stroje wybierasz ale dobra cofam ze jestes satanistka.

   Usuń
  4. Wygląd nie zawsze świadczy o charakterze osoby :)

   Usuń
 3. To zmienia postać rzeczy

  Sweet Draculaura

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)