piątek, 23 maja 2014

Nowe zdjęcia Freaky Fussion - Avea

Pojawiły się nowe zdjęcia Avea'i. Jedne wyglądają na robione razem z promocyjnym, drugie są robione już przez szczęśliwego posiadacza i pokazują jakie umiejętności ma ta lalka. Zacznijmy od "promocyjnych"Te zdjęcia jak najbardziej mi się podobają. Pokazują lalkę od jak najlepszej strony. Ogólnie jest bardzo fajna, ale odrobinę zbyt mroczna..   Mimo to jak najbardziej uważam ją za jedną z najlepszych lalek Freaky Fussion. Makijaż i skrzydła są świetne. Następne zdjęcia to zdjęcia zrobione przez posiadacza tej oto lalki.


Jak widzimy lalkę możemy ustawiać w najróżniejszych pozycjach. Postać jest jak najbardziej dopracowana, jedna z najlepszych niedawno wydanych. Widać, że nie zrobili jej "żeby tylko była". Postarali się. Jak już wcześniej mówiłam, uwielbiam jej makijaż, jest taki dokładny. Podoba wam się lalka? Kupilibyście ją?
~Pisała Kasia MH

5 komentarzy:

 1. Na zdjęciu promocyjnym na zadku ma czaszeczki, które mogły by być jej Skullette, zaś na real foto są to zwykłe loga MH. Ciut się zawiodłam na tym

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabym poprosić o usunięcie zbędnych "enterów" na końcu posta? Wyglądają nieestetycznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbyt mroczna? Ach, ta generacja draculaurowielbnych XD. Dla mnie jest idealnie absolutnie cudowna *-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ona jest najlepsza z nowych lalek! Według mnie nie jest zbyt mroczna. Jest naprawdę dopracowana, a nie zrobiona byle jak. Kiedy dotrze do Polski na pewno ją kupię.

  Sweet Draculaura

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)