piątek, 11 listopada 2016

Nowe MH minis

Niedawno Aleksa przedstawiła zdjęcia nowych Monster High Minis, między którymi znalazły się upiorki inspirowane nadchodzącym filmem. Post będzie kontynuacją miniskowych nowości.
Figurki sprzedawane są w 3-packach.

Geek Shriek Twyla, Electrified Ghouls Draculaura, Candy Ghouls Frankie Stein

Minis nawiązujące do nadchodzącej animacji są bardzo fajnym pomysłem. Sama nie spodziewałam się tego, że Mattel doda filmowe odsłony upiorek do słodkiej kolekcji. Jest to ciekawe urozmaicenie, dlatego liczę na to, że nie jest to jednorazowe.
Mimo, że ciałka nowych figurek ani trochę się nie zmieniły, miło jest zobaczyć nowe odlewy fryzury oraz rysunek oka. W zestawie, oprócz Lali, znajdziemy cukierkową Frankie oraz Twyle z serii Geek Shriek. 

Fruit Ghouls Venus McFlytrap, Electrified Ghouls Ari Hauntington, Mermaids Lagoona Blue

Ari Hauntington wydaje mi się o wiele ciekawszym tworem niż lalka. W przypadku Minis jej prostota działa na plus. W opakowaniu znajdziemy także owocową Venus oraz syrenkową Lagoonę.


Electrified Lagoona Blue, Glow in the Dark Ghouls(?) Cleo de Nile, Mermaids Frankie Stein

Ostatni 3-pack zaskoczył mnie najbardziej, ponieważ znajdziemy w nim, prawdopodobnie, świecącą w ciemnościach Cleo, syrenią Frankie oraz Lagoonę z animacji Electrified. 
Zastanawia mnie, dlaczego akurat ta upiorka została wybrana. Co prawda widzimy Lagoonę w zapowiedzi animacji, jednak w czasie prezentacji projektów ubrań postaci nie było o niej żadnej wzmianki, nie mówiąc już o lalce. W serii brakuje również zabawkowej Cleo, jednak jej kreacja została już zdradzona. 
Być może jest to ukłon w stronę fanów i mała zapowiedź stroju panny Blue, który nie został jeszcze zaprezentowany. 


Podobają wam się nowe figurki? Co myślicie o "tajemniczej" Lagoonie z Electrified? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)