piątek, 21 października 2016

Zajawka nowego teledysku i powrót Ghouli?

Niedawno na Tumblrze pojawił się filmik z zajawką Stop Motion z udziałem lalek "Born this Way" w tym oczywiście też Zomby Gagi, później dłuższy fragment został opublikowany na kanale. W tle możemy też usłyszeć nowa piosenkę, a raczej pierwszy utwór który został utworzony dla Monster High tzn. "Fright Song" tym razem jednak ze zmienionym tekstem i zmodyfikowaną linią muzyczną. Cały 17-sekundowy urywek możecie zobaczyć TUTAJ, a dłuższy fragment z kanału na YT poniżej:


Jak tylko zobaczyłem pierwszy urywek sceny, w którym Clawdeen idzie z Gagą przez korytarz zakochałem się w tym Stop Motion - jest zrobione bardzo płynnie i dokładnie, dzięki czemu bardzo przyjemnie się to ogląda. Z racji, że ze Stop Motion na kanale MH bywało różnie (raz było bardzo dopracowane, a raz zupełnie niedopracowane) bałem się, że mogą to zrobić "na odwal się", jak zrobili kiedyś w teledysku do EAH. W scenach, w których dziewczyny tańczą na schodach możemy nawet zobaczyć oglądających ich uczniów takich jak np. Neightan, Gigi czy Ghoulia, którzy też zostali zaanimowani! 
W urywku z YouTube'a okazało się, że dziewczyny zostaną pokazane w wielu różnych odsłonach, więc teledysk będzie jeszcze bardziej różnorodny. Napisali też w tytule, że premiera "Gagi dla upiorków" odbędzie się na Nickelodeon 23 października... Zastanawia mnie czy chodzi o ten teledysk (no bo niby co innego?) jednak to chyba dziwne żeby premiera teledysku Stop Motion odbyła się w programie telewizyjnym. Mam nadzieję, że tak czy siak znajdzie cię w dobrej jakość na oficjalnym kanale.

A teraz przejdźmy do drugiej nowinki czyli informacji o powrocie Ghouli. Tak! Powrót Ghouli został oficjalnie zapowiedziany!


Monster High napisało "Przygotujcie się na ekscytujący powrót w Ghouli w 2017!". Cieszycie się? Osobiście Ghoulia nigdy nie była moją ulubioną postacią, ale przyznam się, że bez nie to nie było Monster High.

Jak podobają Wam się urywki teledysku? Też czekacie na powrót Ghouli?

4 komentarze:

 1. Może będzie to jakiś nowy odcinek z gagą?
  Jeśli tak to chciałabym zobaczyć ją zaanimowaną :3
  ~zosiałke

  OdpowiedzUsuń
 2. 23 październik moje urodziny i do tego 18 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 23 październik to data kiedy WtMH jest na Nicku w USA

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)