sobota, 1 października 2016

Nowe MH Minis | Top 10 Hairstyles or the Beast Back-to-School Looks

Jeśli jeszcze pamiętacie, trochę czasu temu pokazywałam wam zdjęcie tajemniczej Lagoony w kostiumie mumii >>klik<<. Po długim czasie tajemnica została w końcu rozwiązana. Była to zapowiedź halloweenowych minis, które trafiły już do sklepów.


Powyżej możecie zobaczyć arty upiorek na ulotce oraz same figurki. W skład serii wchodzi Cleo, Clawdee, Draculaura, Skelita, Frankie oraz Lagoona. 
Moją faworytką są oczywiście Lagoona, która najlepiej wpasowała się w klimat Halloween. Przebranie straszyciółek w kostiumy innych potworów byłoby ciekawym pomysłem. Miło też jest po raz kolejny zobaczyć pannę Calaveras, którą w kolekcji figurek możemy znaleźć po raz trzeci.


Na kanale Monster High również nie mogło zabraknąć jakieś nowości. Tym razem jest to filmik typu "Back to School" z fryzurami. Filmik jest tutorialem. "Modelka" prezentuje nam jak uczesać każdą z dziesięciu zaproponowanych fryzur.
Uczesania są ciekawe, proste i łatwe do zrobienia, dzięki czemu osoba młodsza będzie w stanie wykonać  je samodzielnie. Jedynym minusem mogą być jedynie doczepiane włosy, chociaż dla chcącego nic trudnego. Po zorganizowaniu poszukiwań w pobliskich sklepach na pewno uda się znaleźć coś dla siebie. Na szczęście i bez tego jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą fryzurę. Jedynym utrudnieniem może być pierwszy fryz Frankie, jeśli nie posiadamy kokardy a chcemy uzyskać taki sam efekt.

Podobają wam się nowe figurki? Chcielibyście zobaczyć takie w polskich sklepach? Podobają wam się zaprezentowane fryzury?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)