piątek, 14 października 2016

Ghouls Share Halloween Decorating Ideas

Pamiętacie jeszcze szkolne DIY, które "zaprezentowały" nam Lala i Frankie? Na kanale Monster High pojawił się kolejny filmik, tym razem z pomysłami na Halloween.


Od strony technicznej jest to następny z kolei filmik, który wypada naprawdę słabo. Jednym słowem "tragedia". Lalka nieestetycznie się chwieje, jakby trzymało ją małe dziecko. W czasie przybliżeń Cleo całkowicie traci ostrość. Rozumiem, że film nie miał być imponujący pod względem efektów, jednak mogli się chociaż zatroszczyć o tak podstawową rzecz, jak ostrość na lalce w czasie przybliżenia. Podobny problem dotknął Frankie, która może pod tym względem przybić mumii piątkę. Chód panny Stein aż prosi się o pomstę do Nieba. Niekiedy mam wrażenie, że te filmiki nie wychodzą spod ręki doświadczonych osób a zwykłych amatorów, którzy nie wiedzą jak się za to zabrać, aby było na wysokim poziomie.
Dla odmiany bardzo spodobały mi się pomysły. Może nie powalają na kolana, jednak są proste do wykonania i mogą być świetną zabawą dla osób młodszych lub dla tych, którzy lubią robić coś własnymi rękoma a nie mają na to pomysłu. 
Sądząc po zdjęciach na samym początku, w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnej porcji halloweenowego DIY.


Podoba wam się filmik? Jak go oceniacie? Który pomysł najbardziej się wam spodobał?

5 komentarzy:

 1. Ostatni diy
  Co to tak wóle było ?
  Chodzi te zielone prostokąty(?) xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale chodziło z czego są zrobione

   Usuń
  2. Wygląda na zabarwione chrupki ryżowe.

   Usuń
  3. Ok dziękuje ;)

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)