czwartek, 20 października 2016

Polska premiera Zomby Gagi + ekspozycja Born This Way Foundation oraz paczka BTWF

Ostatnio wiele nowinek dotyczyło nowej lalki Lady Gagi. W tym poście chciałabym się skupić na kolejnych rzeczach, które dotyczą tej upiorki. Zacznijmy od tego, że jeżeli chcielibyście kupić ową lalkę, jej polska premiera odbędzie się 29 grudnia. Będzie można kupić ją w empiku za niecałe 200 złotych:
Lalka bardzo mi się podoba i w sumie byłabym skłonna ją kupić. Uważam, że bardzo miło ze strony Empika, że umożliwia polskim fanom zakup lalki. Cieszy mnie także fakt, że pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane fundacji, a zostając w klimatach upiornej piosenkarki, poniżej zobaczycie także zdjęcia, które przedstawiają ekspozycję Born This Way Foundation. Znajdziemy na niej lalkę Lady Gagi oraz straszyciółki w serii Born This Way - Cleo, Frankie, Clawdeen, Draculaurę i Lagoonę:


Wspominałam już, że lalka Gagi bardzo mi się podoba. Niestety nie mogę tego powiedzieć o reszcie straszyciółek, bo zwyczajnie poszli na łatwiznę dając im takie same stroje, jedynie zmieniając ich kolory. Mimo wszystko, muszę przyznać, że bardzo podobają mi się ich buty.
 
Chyba Cleo najbardziej przypadła mi do gustu, chociaż uważam, że powinni zrobić jej jeszcze lokowane końcówki, skoro jej uczesanie miało imitować akurat to z Poker Face (chociaż taką prostą fryzurę miała także w niektórych momentach wideo). O ile fryzury Draculaury, Clawdeen i Frankie oraz ich pochodzenie są mi znane, nie mogę tego samego powiedzieć o Lagoonie. Podobno miała przypominać tą z teledysku Judas, jednak... jakoś im się nie udało. Nie widzę podobieństwa.
 
Na wystawie pokazano także gumę do żucia Zomby Gagi. Moim zdaniem jest to bardzo intrygujący element kampanii i chętnie chciałabym jej spróbować. Ciekawi mnie smak. Do tego, do gustu przypadło mi jej opakowanie - art wygląda świetnie. Jeśli już jesteśmy przy elementach kampanii BTWF, poniżej znajdziecie także fotografie paczki dla fanów:
 
 

Muszę przyznać, że całokształt wygląda bardzo fajnie. Jak już wcześniej pisałam - spodobał mi się pomysł z gumami i mogę śmiało powiedzieć to samo o okularach dla siebie i przyjaciela. Jestem tylko ciekawa, czy cokolwiek przez nie widać :P Sama noszę w wakacje okulary w podobnym stylu, gdyż zwyczajnie lubię kujonki. Chętnie bym i takie założyła i cały pomysł z paczką bardzo do mnie trafia.

Podoba wam się lalka Lady Gagi? Co sądzicie o paczce i ekspozycji BTWF?

1 komentarz:

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)