wtorek, 4 października 2016

Najnowszy konkurs Monster High - zostań twarzą magazynu

Polscy fani Monster High mogą się cieszyć, ponieważ na oficjalnym fanpage'u MH ogłoszono właśnie kolejny konkurs. Tym razem dotyczy on magazynu o naszych ulubionych upiorkach. 


Wszystkie dane o konkursie znajdziesz NA STRONIE MAGAZYNU. Konkurs przeznaczony dla osób w wieku 6-9 lat. Trwa od 4.10.2016 do 6.11.2016.
Zadanie konkursowe nie jest trudne i zapewne wielu fanom sprawi radość. Trzeba nakręcić filmik, w którym pokażemy nasze hobby. Gotową pracę można przesłać na TĄ STRONĘ podając link do strony na YouTube lub, jeśli ktoś nie posiada tam konta, bezpośrednio wgrać przez formularz.  Konkurs wygra najciekawsze, według jury, hobby. 
Jeśli planujecie wziąć udział w konkursie, nie zapomnijcie zapoznać się również z REGULAMINEM. Jest on bardzo krótki, jego przeczytanie nie zajmie zbyt dużo czasu a możemy dowiedzieć się więcej na temat samego konkursu i znaleźć odpowiedzi na nasze pytania. 
A teraz przejdźmy do najciekawszego, czyli nagrody! Jak głosi sam tytuł, główną nagrodą jest sesja zdjęciowa do 6 numeru magazynu Monster High oraz wywiad ze zwycięzcą. Według regulaminu, dojazd do studia, powrót, wyżywienie oraz, w razie konieczności, nocleg jest fundowany przez organizatorów. Łączna kwota przewidziana na to to 500 zł i obejmuje ona zwycięzcę konkursu oraz jednego opiekuna. Planowo sesja ma trwać 1 dzień i może zostać zaplanowana w terminie pomiędzy 14-18 listopada.
Oprócz głównej nagrody jury wybierze 10 prac, które zostaną wyróżnione. Filmiki trafią do galerii na stronie magazynu a zwycięzcy otrzymają pakiet, w którego skład wchodzi śpiewająca lalka Ari oraz film "Witamy w Monster High" na DVD.


Podoba wam się konkurs? Weźmiecie w nim udział? Jakim hobby zamierzacie się pochwalić?

5 komentarzy:

 1. Mam genialny pomysł ale serio 6-9 ? Mimo to spróbuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde jestem o 10 lat za stara na takie konkursy xD gdybym mogła cofnąć czas xD

  -zeldina

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem za stara XD A ja pamiętam, jak nie podobało mi się, jak jakiś konkurs był do 12 lat .-. Oni sami sobie zaniżają przedział wiekowy x.x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet ja jestem za stara :( to takoe smutne;-;

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)