czwartek, 6 października 2016

Nowe filmiki i Frankie w Electrified

Ostatnio na kanale Monster High pojawiły się dwa nowe filmiki: jeden z procesem robienia sesji zdjęciowych, a drugi ze szkolnymi DIY.


Za każdym zdjęciem stoi fotograf i trochę przygotowań, więc twórcy postanowili pokazać nam kolejny raz jak przebiega taki proces. Osobiście lubię tego typu filmiki, zawsze ciekawi mnie jak wygląda tworzenie zdjęć reklamowych.


Drugi filmik to moim zdaniem jakaś porażka, lalka Frankie robi własne DIY do szkoły, a są nimi: zeszyt pomalowany kredą i naklejki udające klejnociki przyklejone na różne rzeczy. Mogliby się postarać i zrobić coś bardziej kreatywnego...


Ostatnią nowinką jest obrazek Frankie z przyszłego filmu "Electified". Ogólnie nie wygląda źle, najbardziej mieszane uczucia mam do włosów i mam wrażenie że całość wygląda trochę "pusto". Oprócz Frankie możemy zobaczyć też jakiegoś stworka i osobiście wolałbym go nie widzieć. Stworzonko w żadnym stopniu nie wpasowuje mi się w klimat Monster High i wygląda jak połączenie stworków z Barbie z Pokemonami... Cały czas nie wiem jak mogą zrobić film pełnometrażowy na podstawie kolekcji naelektryzowanych ubrań.

A Wy co myślicie? Podoba Wam się wygląd Frankie?

6 komentarzy:

 1. Wygląd Franki nie jest zły, ale te stworek mnie przeraża. Co to do diabła ma być!?

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka praca fotografa musi być ciekawa...oby więcej takich filmików :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. co to za postać obok Frankie z 2:22?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak oglądałam filmik z kulisami robienia zdjęć to trochę zrobiło mi się przykro... Ci ludzie spędzają nad tym tyle czasu i poświęcają tyle energii, a my (ja) potrafimy takie zdjęcia zhejtować ot tak, czy to zdjęcia promocyjne, czy jakieś inne, bo coś mi się nie podoba :/ Pomijając to filmik świetny! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)