niedziela, 16 października 2016

Funko Pop! i Monster High in the Fall

Jakiś czas temu, na blogu znalazła się mała wzmianka o tym, że niedługo mają wyjść nowe figurki straszyciółek Funko Pop! - teraz pojawiły się już nawet ich zdjęcia promocyjne, które możecie zobaczyć poniżej. Jak na razie, dostępnych jest 6 upiorek w strojach sprzed rebootu. Są to Draculaura, Frankie, Cleo, Clawdeen, Lagoona i Skelita. Najbardziej zadziwia mnie obecność tej ostatniej postaci:
 
W sumie nigdy nie rozumiałam fenomenu tych figurek, aczkolwiek nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Wszystkie upiorki są bardzo ładnie wykonane i prezentują się dobrze. Do tego, podobają mi się ich opakowania i fajnie zrobione arty.

Zostawiając temat figurek, chciałabym przejść do filmiku z Draculaurą ''Monster High in the Fall'', który został dodany na oficjalny kanał Monster High i możecie obejrzeć go poniżej:
Jak dla mnie tekst jest totalnie bezsensu. Draculaura opowiada o tym, że była bardzo zajęta w lecie, więc z okazji tego, że nastała jesień, chce sobie odpocząć. Po serii powiadomień o nadchodzących spotkaniach i innych takich, Lala luzuje się na około pięć sekund i uważa, że czas relaksu dobiegł końca. No cóż, wolałam, jak te filmiki miały jakikolwiek przekaz. Ten nie ma żadnego, a przynajmniej ja go nie widzę. Dodatkowo, animacja jest według mnie źle zrobiona, bo gdy Draculaura mówi, zęby zostają na jej dolnej wardze i nie wygląda to dobrze...

Podobają wam się nowe figurki? Lubicie Funko Pop!? Co sądzicie o nowym filmiku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)