piątek, 21 marca 2014

Co potrafią nowe lalki z serii Ghouls Alive?

Jak wszyscy dobrze wiemy, w najnowszej edycji Ghouls Alive wystąpiły trzy postacie: Robecca, Toralei i Deuce. Wiedzieliśmy, co będą umieli robić uczniowie - teraz, jednak, wszystkie informacje zostały zawarte na grafikach, które najprawdopodobniej są dołączone do lalek.
Zacznijmy od Deuce'a:Specjalnością Syna Gorgony jest świecenie oczami (inscenizując zamianę w kamień) oraz wydawanie dźwięków przez węże. Grafiki są ładne, aczkolwiek nie różnią się wiele od wersji Basic. Przynajmniej została (w przypadku drugiego artu) zmieniona góra grafiki :)


Toralei rusza ręką i ogonem. Nie zostało to niestety dogodnie przedstawione na grafikach. Popracowałabym nad nimi, między innymi dlatego, że kontur na drugim obrazku jest grubszy od pierwszego - niestety, ale bardzo rzuca się to w oczy.


Na sam koniec zostawiłam, prawdopodobnie najpopularniejszą lalkę z tej serii, Robeccę Steam. Do niej zostało dodanych najwięcej grafik, więc do każdej zostanie dodany opis.
Powyższy obrazek nie mówi nam praktycznie nic o funkcjach Robecci - nie ma się co martwić, w końcu to nie koniec obrazków z nią :)


Tutaj widzimy, że Robecca wydaje odgłosy oraz, że jak przesuniemy ''to coś'' na brzuchu, to będziemy mogli sprawić, że jej serce zacznie świecić. Naprawdę genialna umiejętność, jak na lalkę!


Powyżej możemy zauważyć, co zrobić, abyśmy mogli wysunąć płomienie z butów uczennicy oraz, jak należy postawić ją na stojaku (który jest, niestety, niekomfortowy: zarówno dla lalek, jak i dla właścicieli). Obok został dodany obrazek, jak włożyć ,,pokrywkę'' na miejsce.

Która lalka z tej serii jest najlepsza i dlaczego?

P. S. Mam parę spraw organizacyjnych, którymi chciałabym się z Wami podzielić.
Pierwsza to to, że Aleksa nie będzie mogła pisać do niedzieli - sprawy osobiste.
Druga sprawa to umiejscowienie paska bocznego - wolelibyście mieć po tej stronie, po której jest teraz, czy po przeciwnej? Decyzja należy do Was, zależy mi, aby nowy wygląd jak najbardziej Wam ''podpasował''.
Trzecia sprawa to coś przyjemniejszego - kolejna zapowiedź nagłówka ;)


Bardzo liczę na Wasze zdanie i mam nadzieję, że wypowiecie się na temat organizacji bloga :)


13 komentarzy:

 1. Zdecydowanie z prawej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. z prawej :D Nie mogę się doczekać nagłówka :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsza Robecca! Po prawej :-) .

  Sweet Draculaura

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla odmiany teraz z prawej :D

  Vicc gdyby to kogoś interesowało xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Niemogę się doczekać nowego nagłówka :) A co do lalek-nie ma to jak zwykłe, Robecca nie ma ubrania tylko jakieś plastikowe :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie jak by pasek został na tym samym miejscu.
  NP

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak jak jest teraz jest dobrze, najlepsza Robecca, a to świecące serce w jej wnętrzu to Wampirze Serce z filmu F,C,A! Elissabat wybrana na kolejną królową wampirów, nie chcąc aby jej zły wuj się dowiedział i przejął władzę, oddała Serce zaufanemu przyjacielowi hrabiego Draculi - ojcu Robecci, który schował je w najbezpieczniejszym miejscu-w swojej córce... To dlatego w filmie gdy szukali Elissabat, Robecca zachowywała się jak radar - czuła, że wie dokąd iść. A propos: ten gość z którym zderzyła się Viperine na gifie, to nie ojciec Robecci, tylko reżyser - potworna wersja Quentina Tarantino

  OdpowiedzUsuń
 8. Pasek niech będzie po tej co jest. Najchętniej bym kupiła Robeccę, bo jej serce to Serce Wampiów z nowego filmy "Strach, Kamera, Akcja" i ma najciekawsze funkcje

  OdpowiedzUsuń
 9. JEST JUŻ KATALOG MATTEL WIOSNA 2014!!! W tym Monster High ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy pomysl z tym sercem, jednak plastikowe ubranie zamiast normalnego to nie dla mnie :/

  OdpowiedzUsuń
 11. niech zostanie tak jak jest!

  OdpowiedzUsuń
 12. czemu tak długo niema nowego posta na tym blogu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie ma ostatnio żadnych ciekawszych nowinek :c

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)